Martin Sheen

Ramon Gerard Antonio Estevez

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/5394/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":10071,"rate":7.877370668255387,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/5394/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":190,"rate":8.93157894736842,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/5394/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":100,"rate":7.75,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":2,"name":"director","above5p":false,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/5394/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":14,"rate":7.5,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/5394/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":11,"rate":6.545454545454546,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/5394/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":1,"rate":7,"desc":"ocena","profession":"pracy producenta"}}]
7,9
10 071 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Martin Sheen
 • Przez co trudno mi było patrzeć na niego jak na poważnego człowieka w czasie apokalipsy, no niestety charliego widziałem znacznie wcześniej. Nawet teraz jak patrze na ten awatar to zastanawiam się czy nie robi z siebie głupka. Powinien udusić syna zawczasu ;p

 • Dr_Miranda oczywiście to syn jest bardzo podobny do ojca, ale ja widziałem ich w odwrotnej kolejności.

 • Dr_Miranda o ile Charlie jest mocno podobny do Martina to już tego zbytnio nie można powiedzieć o Emilio Esteverezie, drugim synie Martina.

 • zulombo Rzeczywiście odwrotnie... ale podobni są jak cholera! widać, że listonosz nie wpadał do nich..

  W czasie apokalipsy ciągle mi się kojarzył niestety z debilnymi rolami Charliego

 • Megido To może jak obejrzyjcie Charliego w "Plutonie" albo w "Wall Street" to się wam odmieni ;)

 • Flebas no właśnie Charlie w Plutonie wymiękał przy Marlowie z Apokalipsy, wymiękał konkretnie. Ojciec ma, w zasadzie miał, fantastyczny głos.

 • Cover Według mnie, to Ojciec wymiękał przy synu. Porównując oba filmy - W CA Martin grał wypranego z emocji, zimnego, i kamiennego kapitana, który wciąż wygłaszał swoje przemyślenia temat dokumentów, które dostawał, tym swoim świetnym głosem. A Charlie? W Plutonie grał zwyczajnego, zmieszanego i często zwyczajnie przerażonego żołnierza. I wyszło mu to genialnie.

 • zulombo Mnie się właśnie wydaje, patrząc na zdjęcia młodego Martina, że Emilio w młodości bardzo go przypominał. Może nawet bardziej niż Charlie.

 • Dr_Miranda Martin w "Czasie Apokalipsy" był bardzo podobny do swojego syna Emilia Esteveza.

 • Gh0st chyba syn jest bardzo podobny do niego ;)

 • konradzkamienia Zależy kto jest młodszy, wtedy nie może być podobny starszy, ale ten młodszy.

 • Dr_Miranda właśnie dopiero co obejrzałam film, cały czas sie zastanawialam "skad ja znam tego aktora? kogoś mi przypomina!". Teraz już wiem i normalnie nadziwić się nie mogę jacy podobni z synem sa.

 • Dr_Miranda Charlie to skóra zdjęta z ojca. Martin nie wyparłby się go za Chiny. Też mi było ciężko na początku, bo mają takie pogodne twarze, idealne do komedii. Jakby za chwilę mieli buchnąć śmiechem

 • Dr_Miranda Oglądając pierwszy raz "Czas Apokalipsy" pierwsze co mi przyszło na myśl to to, że Charlie tam gra. Dopiero po chwili zdałem sobie sprawę, że to przecież niemożliwe ;-)

 • kacpi_3 Podobnie było u mnie. Rzeczywiście podobni.

 • Dr_Miranda Są podobni, ale Martin w Czasie Apokalipsy bije syna grą aktorską, jak i tym, że w był o wiele przystojniejszy od syna(którego niestety zniszczyły narkotyki), na szczęście ja widziałam ich w odwrotnej kolejności(ojciec-syn) i nie czułam tej nie powagi podczas filmu

 • slodkachwila16 Hmm, ja oglądając Badlands już to dostrzegłam - Martin wyglądał jak młody Charlie, tyle że był jednak przystojniejszy :)