Martine McCutcheon 

Martine Kimberley Sherri Ponting

7,8
1 684 oceny gry aktorskiej
Martine McCutcheon
Urodzona 14 maja 1976 roku Martine McCutcheon, a raczej Martine Ponting, karierę rozpoczęła mając kilka lat, występując w reklamach. Jako 10-latka rozpoczęła pracę na scenie szkoły Italia Conti. Potem została członkinią grupy Milan, która rozpadła się w 1994. Martine dała się poznać jako gwiazda oper mydlanych, ale potem rozpoczęła karierę wokalistki, ma na swoim koncie nawet własną płytę. W 2001 roku wystąpiła w roli Elizy Doolitle w adaptacji "My Fair Lady" wystawianej na West Endzie. W 2000 roku pojawiła się po raz pierwszy na dużym ekranie filmem "Bang Bang". Jej największym sukcesem jak dotąd był udział w przezabawnej komedii Richarda Curtisa, "To właśnie miłość", gdzie romansowała z samym Hugh Grantem. Rola ta przyniosła jej kilka nagród, m.in. MTV Movie Award.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 14 maja 1976

miejsce urodzenia: Londyn, Anglia, Wielka Brytania

wzrost: 170 cm

mąż Jack McManus (od 15.09.2012), syn Rafferty Jack (ur. 04.02.2015)
W roku 2002 otrzymała teatralną nagrodę im. Laurence'a Oliviera za swoją rolę w inscenizacji "My Fair Lady".
Chcąc zerwać z nałogiem nikotynowym, Martine zwróciła się o pomoc do sławnego hipnotyzera Paula McKenna, dzięki któremu wiele gwiazd zaprzestało palenia- min. wokalistki grupy Sugababes.
Była druhną na ślubie Davida Gesta i Lizy Minnelli (16 marca 2002).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Obejrzałem po raz kolejny "Love Actually" i dałbym głowę, że znam tę aktorkę dobrze, ale wchodzę na filmografię i widziałem z nią tylko ten film... Do kogo jest więc podobna? Istnieje ktoś identyczny, jestem przekonany.

z "To właśnie miłość" <3 :-)

Bardzo mi się podoba

W "To właśnie miłość" Martine wygląda bosko. Oby zacząć ją widywać częściej.

Czy to nie ona grała w ‚5ciu małych swinkach’ serii filmów o Poirocie?