Marty Feldman

Martin Alan Feldman

8,9
828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marty Feldman

Mi brakuje mistrzów komedii, Marty'ego Feldmana czyli niezapomnianego Ai-Gora z 'Młodego Frankensteina (Fronkonsteena)' oraz Richarda Pryora znanego chociażby z rewelacyjnej 'Przeprowadzki'. To były autentyczne talenty!!!

endrju_p_2

Dodajmy jeszcze Doma DeLouisa i Sammy Davisa Jr. Dobrze, że chociaż zostali Gene Wilder (choć wygląda fatalnie) i Mel Brooks... Czołówka wspaniałych lat 70 i 80.

Wiesz jaka jest najlepsza komedia Feldmana? Trapista w Los Angeles. Rewelacyjny film, niemal niemożliwy do zdobycia. Szukam od lat...

Bruce_Lee

Ja lobię także Rodneya Dangerfielda. Dopiero niedawno dowiedziałem się, że on nie żyje. To był dla mnie szok, bo myślałem że zrobił sobie emeryturę i nie gra już w filmach. To naprawdę wielka szkoda... Jeśli chodzi o niedostępność na polskim rynku wielu świetnych filmów to nie będę się wypowiadał, nie starczyło by dnia... Pozdrawiam

endrju_p_2

http://www.ovguide.com/movies_tv/in_god_we_trust.htm

jednak internet to cudowne narzędzie, coraz więcej zapomnianych filmów można tu znaleźć :)
pozdrawiam!

endrju_p_2

zgadzam się co do Igora z Młodego Frankensteina!

endrju_p_2

A mi brakuje Heath'a Ledger'a :'(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones