Tammy i jej mąż Jim zakładają chrześcijański program telewizyjny, gdzie z ogromną pasją głoszą wartości ewangelickie, równocześnie tworząc poza kamerami imperium finansowe.
Na zlecenie Charliego dwa doświadczone Aniołki łączą siły z nową rekrutką i podróżują po świecie, chroniąc rewolucyjny wynalazek przed wpadnięciem w niepowołane ręce.
Imperium zostaje zastąpione przez Najwyższy Porządek, który dąży do zdobycia władzy nad galaktyką. Plany złowrogiej organizacji może pokrzyżować tylko Ruch Oporu.
Atrakcyjna Jen spotyka przystojnego Spencera, z którym wkrótce potem bierze ślub. Nie wie, że jej ukochany to były płatny zabójca i za niedługo będzie zmuszony rozliczyć się ze swojej przeszłości.
W młodości, Ana dokonała wyborów, które zrujnowały jej życie i roztrzaskały rodzinę. Teraz próbuje dać coś w zamian, ale przekonanie do siebie ludzi obcych bywa dużo łatwiejsze niż przekonanie rodziny.
Sydney Bristow jest podwójną agentką, która dzieli życie pomiędzy rozpracowywaniem tajnej organizacji terrorystycznej oraz zdobywaniem informacji dla CIA a byciem zwykłą studentką.