Mary-Kate Olsen

Mary Kate Olsen

7,7
2 138 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mary-Kate Olsen

Filmy z siostrami Olsen są dość sympatyczne, ale na ogół takie same - albo siostry przypadkiem się odkrywają i zamieniają miejscami, albo razem współpracują, czy gdzieś wyjeżdżają. Niektórym może się to znudzić.

Znudziło się między innymi mnie. Osobiście jestem ciekaw, jak siostry Olsen poradziłyby sobie w jakiejś innej konwencji - w horrorze, thrillerze, sensacji,dramacie lub czymkolwiek innym.

Dwa główne pytania tego wątku: Czy siostry już w czymś takim wystąpiły? oraz Co Wy na ten temat sądzicie i w jakich filmach byście je widzieli? :)

Khaosth

w piratach z karaibów jako elizabeth swam :)

BRILLANTE

Mary-Kate zagrała w Wackness, The i w 3 sezonie trawki. Te produkcje są zdecydownaie odmienne od tych młodszych filmów!

asia5113

Nie widziałem tych filmów, ale z ciekawości kiedyś je zobaczę. Jednak z tego co widzę, to bliźniaczki się rozdzieliły i tylko Mary-Kate w tych produkcjach występuje. Mi natomiast chodziło o wspólny występ sióstr w czymś zupełnie odmiennym.

Mnie na przykład ciekawi, jakby siostry wypadły w horrorze, gdzie jedna by grała mroczne, paranormalne alter-ego drugiej. Oczywiście w finale jedna występowałaby przeciwko drugiej. Taki film z bliźniaczkami z chęcią bym obejrzał.

Może macie jakieś pomysły podobne do tego? A zwłaszcza te niepodobne do tego, jak i komedii z młodszych lat? :)

Khaosth

Nie wiem, czy to by przeszło... Ludzie wolą je kojarzyć z lekkimi, przyjemnymi komediami, a nie z mrocznymi dreszczowcami :P .

marti32marti

eee tam. ja bym chciała je zobaczyć w horrorze , ale dobry horror to by pewnie nie był.

Darkista

Kto wie - może gdyby jakiś mistrz gatunku napisał coś specjalnie dla nich... :D

Mi się wydaję, że siostry m.in. właśnie dlatego się rozdzieliły, że wpadły w pułapkę jednakowych ról. Teraz ciężko będzie im zaistnieć w świadomości jako nie takie małe dziewczynki. może aby zerwać ze starym wizerunkiem i znów o sobie przypomnieć, siostry poszłyby na taki numer. Szczerze na to liczę. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones