Marzena Kipiel-Sztuka

Marzena Sztuka

8,1
2 543 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marzena Kipiel-Sztuka

Najlepsza w ''Świecie według Kiepskich'' no i bardzo seksowna

top10

Zapraszam również do czytania moich tematów i śledzenia moich i znajomych postów na stronie: http://www.filmweb.pl/serial/%C5%9Awiat+wed%C5%82ug+Kiepskich-1999-87947/discuss ion/Naj%C5%82adniejsza+posta%C4%87+m%C4%99ska+i+%C5%BCe%C5%84ska+w+serialu,21084 79

oraz: http://www.filmweb.pl/serial/%C5%9Awiat+wed%C5%82ug+Kiepskich-1999-87947/discuss ion/Z+kim+by+do+siebie+pasowali+bohaterowie,2098287

top10

zgadzam się z wami aktorka super tylko niedoceniana i bardzo piękna i naturalna

kinomanka_13

Wygląda jak facet.

tonik1983

faktycznie wyglada jak facet. Mega podobna do nauczycielki W-fu dziewczyn ze strasznego filmu której w rozmowie z jedna uczennicą wylatują jaja.

top10

a świstak siedzi i zawija je w te sreberka.

top10

być może jest seksowna, ale ładna -spójrzmy prawdzie w oczy- nie jest. ;)

ejehasherejeh

No ładna jest no, ale piękna to jest przesada. Przecież każdy jest piękny, bo jest tworzony na podobieństwo Pana Boga a Pan Bóg się nie myli tylko może nie być w twoim guście.

dominik1989

nie zgadzam się, nie każdy jest piękny. cóż z tego, że jesteśmy stworzeni na obraz i podobieństwo Boga?

ejehasherejeh

To tylko taka przenośna ;p, Ale nie ma brzydkich ludzi chyba, że gościu sam na swój wygląd zapracował. No i dlatego dodałem, że może nie być w twoim guście np. dla ciebie np. Jenifer Aniston może być piękna a dla drugiego przeciętna i to nie musi znaczyć, że jest brzydka. Zaznaczam jeszcze raz, że to jest przykład, że byś mi nie pisał np. Aniston mi się nie podoba. Bo ja nie siedzę w twojej głowie i nie znam twoich upodobań.

p.s I jeszcze jedno uroda przemija razem z młodością. Więc trzeba szukać w drugiej osobie duchowego piękna, bo którego dnia się obudzisz i się przestraszysz za jakieś 20 lat na widok żony.

Sorki wersja dla faceta przepraw sobie na wersje dla Babki:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones