On ma dobrą mimikę pasującą do komedii ale umie zagrać też nie łatwą rolę co pokazał w Płynących wieżowcach a tam miał sceny gwjowskie gdzie nie wszyscy aktorzy by się zgodzili zagrać.Może dostanie jescze główną rolę gdzie może zagra gangstera lub pedofila ciekawe czy by się nie wywalił na takiej ciężkiej roli.
Oglądam "Pierwszą miłość" i naprawdę bardzo lubię wątki z Radkiem, którego gra Mateusz.
Jak dla mnie gra z taką łatwością,"na lajcie" zarówno sceny zabawne jak i poważne.
Uważam, że pośród wszystkich aktorów młodego pokolenia występujących w "Pierwszej
miłości" nie ma sobie równych.
Aha, nie jestem zakochaną...
Ja, Białas Mieczysław, syn Kazimierza i Marianny, urodzony 13 listopada 1932 roku, zamieszkały obecnie w internacie w gimnazjum im. Małachowskiego w Płocku, zobowiązuję się współpracować z Wojewódzkim Urzędem Bezpieczeństwa w celu skontaktowania się z bratem Witoldem, który chodzi w bandzie "Brzaska", a jednocześnie,...
więcejGorące pozdrowienia dla Matusza Banasiuk:* Mateusz jest nie tylko sympatyczny ale i przystojny. Miałam okazję z nim zamienić kilka słów na temat szkoły na Targach szkół 2005, szkoda że to było pierwszy i ostatni raz;( Życzę Ci Mateusz jak największych sukcesów w karierze. PS. Ślicznie się uśmiechasz;);)