Mateusz Pawłowski

6,0
1 854 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Pawłowski

Nie rozumiem tego. Jak można wyzywać małe dziecko tylko dlatego, że gra w serialu? Jak
można obrażać kogokolwiek właściwie bez powodu, a co dopiero dzieciaka, który nawet nie
może się bronić? Też kiedyś byliście mali i na pewno nikt z Was nie był idealny. Wyobraźcie
sobie, że znowu macie 7 lat, macie wadę wymowy, śmiesznie się uśmiechacie czy robicie
głupie miny jak to dzieci. I wyobraźcie sobie, że ktoś Was wyzywa od pedałów, kretynów,
dzieci z 'dałnem'. Zastanówcie się jak byście się czuli? Jak by się czuli Wasi rodzice?
Naprawdę, ogarnijcie się, to jest tylko mały dzieciak, nic nikomu złego nie zrobił. A potrzeba
wejścia na jego profil tylko po to, żeby mu naubliżać jest dla mnie po prostu niezrozumiała.

jozinnan

A co on jest niby wybitnym aktorem, jak to wszyscy mówią, że wybitny aktor, wybitny film, wybitna książka, wybitny wierszyk i tylko ochy i achy? Ja tu oceniam talent aktorski bez względu na wiek.

hr_dooku

A czy ja napisałem, że on jest wybitny pod jakimkolwiek względem? Jeśli Twoim zdaniem ocena talentu polega na bluzganiu danej osoby to ja nie mam pytań.

jozinnan

" I wyobraźcie sobie, że ktoś Was wyzywa od pedałów, kretynów,
dzieci z 'dałnem'." przejrzałam ten watek i nikt go nie wyzywa od pedałów i dzieci z dałnem. Tylko jeden człowiek stwierdził, że wygląda trochę jak małpka, a potem sprecyzował że chodzi mu o to, że jak się śmieje to trochę tak wygląda. Więc już nie przesadzaj z tym wyzywaniem... Fakt jest faktem dzieciak nie zasłużył na tak wysoka średnią.

antyromantyczka

A czy napisałem, że tylko o to forum chodzi? Są też inne strony, na których można przeczytać o wiele gorsze "opinie" o nim, więc nie mów, że przesadzam. A co do oceny, to ja nie oceniam ani dzieci, ani aktorów po obejrzeniu tylko jednego filmu.

jozinnan

witaj w polsce :) "zawiść ,zazdrość -zamiast starać się mieć więcej...Za bogaty ten kto bogatrzy niż ty!"

mateusz55

Nie można tłumaczyc swojego chamstwa tym że jest się z Polski, bo w takim razie każdy może byc łachem:P A to nie zależy od pochodzenia tylko od poziomu kultury.

alien_2

nie twierdze ,że każdy Polak to cham. Uważam tylko ,że u nas to po prostu bardzo często spotykane zjawisko...

alien_2

Ale niestety Polacy tacy są, nie wszyscy, ale większość...sami rasisci, homofoby, kibole, bo u kogo innego leją się we własnym kraju o własne narodowe kluby ? tylko polacy to potrafią ;D wyjdziesz na ulice i co widzisz ? kiboli słuchający rapu z nienawiścią w oczach. Poziom kultu polaków jest katastroficzny, przyjeżdżają mulaci lub murzyni, już lecą nasi polacy żeby im mordy poobijać no i jeszcze duzo rzeczy by można było wymieniać nie mówiąc o zazdrości, chciwości itp wystarczy nawet wiejsc na portale plotkarskie i zobaczyć jakie są komentarze a jakie komentarze na portalach plotkarskich np amerykańskich....zresztą sama czasami wyjezdzam na wakacje do ameryki i tam jak się wychodzi na ulicę czuć taką sympatie, ludzie są milsi czy w sklepach czy gdziekolwiek nie to co u nas...

Robaczek_12

To w fajnym towarzystwie się obracasz jak widujesz tylko zawistnych kiboli siedzących na Pudelku:) 2 razy w życiu widziałam kibola, a reszta w telewizji więc już nie róbcie takiego dramatu. Rasisty nie znam żadnego. Telewizji za dużo oglądacie albo obracacie się w złym towarzystwie jak umiecie tylko narzekać. A w Ameryce to pewnie że wszyscy do wszystkich się uśmiechają, nawet jak właśnie obgadali się do kogoś;)

alien_2

Haha, uwierz w towarzystwie to ja się dobrym obracam w innym przypadku bym nie narzekała na chamstwo itp. Jeśli chodzi o kiboli to nie chodzi mi tu o wiadomości, chociaż byli ostatnio, Chorzowskie kibole w akcji którzy pobili Meksykanów, bo co ??? "ciapaci". Ja mieszkam w Łodzi gdzie non stop konkurują ze sobą 2 kluby ŁKS i Widzew, to już każdy wie że wieczorami w Łodzi się nie wychodzi, wiadomo dlaczego....Ja się zastanawiam gdzie ty żyjesz ; ) ponieważ ja nawet w małych mieścinach widuję kiboli lub dresy, no, ale to jest jedno i to samo.
Ja rasisty też osobiście nie znam,ale w takim razie dlaczego ostatnio w Polsce jest taka nagonka na mulatów, arabów ? inaczej nazywanych przez polaków "ciapaci" ??? już nie mówiąc o murzynach, bo na nich to już od X czasu trwa nagonka. Kochana rasizm, dresy,kibole to realia dzisiejszej Polski, niestety + wrogość do Żydów.
Co do Amerykanów, moja siostra mieszka tam ładne parę lat, więc nie zaprzeczaj tego co napisałam, Ameryka jest naprawdę inna, tam jest inny świat nie to co tutaj, ludzie też są inni, zapytaj się każdego co tam mieszka a każdy to potwierdzi. ;)

Robaczek_12

Taa, brat mojego taty wytrzymał rok i wrócił. Powiedział, że takiego fałszu nie widział w życiu. Jest wojskowym i Polonia zaprosiła ich na pasterkę, potem zapytali czy mają jakieś plany na święta, powiedzieli że nie i Polonia się zmyła;D Święta spędzili u Meksykanów, którzy zaprosili ich na ulicy. A samych Amerykanów określił jako szpanerów- wszyscy żyją na kredyt ale pokazują się czego to oni nie mają. To obraz przedstawiony przez jedną osobę więc może źle trafił, tak samo jak Ty w Łodzi:)
A gdzie ja żyję? W Toruniu:) Mamy żużel, piłkę nożną i hokej. Są kibole, ale nie chodzą przecież tabunami po ulicach i nie patrzą komu by tu strzelić. I w takim towarzystwie się nie obracam. Rasiści, antysemici zawsze byli, ale wkurza mnie gadanie że wszyscy Polacy tacy są albo wszyscy w Polsce tacy są. Słowo "wszyscy" obejmuje także osobę, która takie opinie sieje. Wszędzie są debile i normalni ludzie, na to nic się nie poradzi. Nie zaobserwowałam większej nienawiści niż kiedyś, to zawsze było ale nie było az tak nagłaśniane przez media. Mniej telewizji i więcej życzliwych osób- nie będziecie wtedy pieprzyć jaką nienawiścią zieją wszyscy Polacy:)

alien_2

A ty znasz wszystkich Amerykanów, że mówisz o nich, że są szpanerami żyjącymi na kredyt ??? zresztą z tego co napisałaś to Polonia wystawiła brata twojego taty a nie Amerykanie, zresztą jestem ciekawa czy gdyby brat twojego taty znalazł się w obcym kraju Polsce też by ich ktoś tak przyjął jak w Ameryce Meksykanie, zresztą Meksyk należy do Ameryki północnej. ; )
Ja jeżdżę tam od 4 lat w każde wakacje i nie widzę tam czegoś takiego jak u nas np bardziej szanują ulice, chodzi o to, ze co drugi dom,sklep nie jest powymalowywany jakimiś bluzgami, napisami czy czymś no i tak jak wspomniałam wcześniej, ludzie, chodzi mi o Amerykanów a nie Polską polonie w Ameryce, są inni, wpływa może na nich to, że lepiej zarabiają i przez to zyje im się lepiej. Może rzeczywiście brat twojego taty zle trafił, bo ja znając ludzi Polaków którzy mieszkają w Ameryce, czy poznanych ludzi w internecie którzy jezdza odwiedzając tam kogoś lub również mieszkając, żaden zle nie wyraził się o Amerykanach, jeśli chodzi o szpanerstwo, hmm, wszędzie to jest, często można spotkać gimby szpanujące po ulicy ;d czego to one nie mają, komóra, czapeczka, spodnie z krokiem do kolan, dorośli nie lepsi...ile u nas Polaków jest zadłużonych hoho...kibole nie chodzą a dresy ? jeśli u ciebie w Toruniu nie ma dresów to z chęcią się tam przeprowadzę, bo ja ich wszędzie widzę już nie mówiąc o szkole....nawet ostatnio szłam w Zgierzu w centrum miasta z koleżanką i kolegą podeszło do nas takich 3 dresów i z mordą "Za kim jesteś?" podobno nigdy nie można odpowiadać, że jest sięza nikim, wiec kolega powiedział, że za Widzewem, nie spodobało im się, pobili go chłopak trafił do szpitala i to nie chodzi o to czy się z takimi ludzmi zadajesz czy nie i nie wmawiaj mi tego, bo chyba już napisałam, że z nikim takim się nie zadaje, dresy (kibole) to nie kibice którzy chodzą na trybuny pokibicować tylko żeby sobie ryje poobijać kibolom przeciwnej drużyny.
Oczywiście, że wszystko to wina mediów a szczególnie internetu, dlaczego wzrosła w POlsce tak liczba gwałtów ? a no dlatego, ze niewyżyte świnie( bo tak trzeba ich nazwać) oglądają porno żadna im dać nie chce, musza się zaspokoić to gwałcą a wszystko to przez to, że nakręca ich internet.
Skądś ta opinia o Polakach musiała się wziąć, prawda ? a wystawiają ją turyści którzy najczęściej nie są miło przyjmowani, naet ostatnio jakaś zagraniczna drużyna piłkarska odmówiła przyjechania do Polski bo bała się polskich kiboli...
Więc chyba musi coś w tym być, że mamy taką opinię, normalni Polacy zauważają, że jesteśmy coraz gorsi tylko zapaleni patrioci będą do końca mówić, że nie wszyscy jestesmy tacy, że jeszcze są ludzie dobrzy itp itd ci wszyscy to wyjechali dawno zagranicę, już coraz mniej polaków chce tu mieszkać, przecież przez nas samych ten kraj upada i ma taką opinię jaką ma.

jozinnan

Jak dla mnie dzieciak jest przesłodki i bardzo naturalny.Czasem wygląda idiotycznie a czasem jak aniołek - czyli jak większość normalnych dzieci na świecie. Co ciekawsze jak sam niektóre swoje miny zobaczy za 10 lat to będzie się palił ze wstydu - naturalna kolej rzeczy :)

Kayrusia

Popieram cię. Lubię dzieci (lub aktorów starszego wieku), którzy grają naturalnie - tak jak Mateusz. Nie robi sztucznych min i trudno poznać po nim, że w ogóle udaje. Dla mnie jest dobrym aktorem i uważam, że jak dla niego, ta średnia jest wystarczająca. I nie myślę, że jeśli ktoś zagrał w jednym serialu, to nie znaczy, że jest gorszy niż ci, co się śmiecą w każdym możliwym. Mateusz - oby tak dalej! :)

jozinnan

Niektórzy ludzi są chorzy i odczuwają jakąś patologiczną przyjemność z wylewania brudów np. na takie dzieci. Wynika to z kompleksów, albo nudów i tendencji do chorych form rozrywek, lub z jeszcze innych powodów. Z pewnością jednak towarzyszy temu straszne tchórzostwo, bo wiadomo że takie dziecko jest bezbronne. Tylko współczuć takim "osobom".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kacper4008

Brawo, dorosły (?) facet wyżywa się w sieci na dziewięciolatku, godne podziwu! Gratuluję, naprawdę, właśnie zostałeś bohaterem w swoim domu.

jozinnan

A ty co? Gej?

kacper4008

A niby dlaczego? Bo nie wyzywam dzieci w internecie?

jozinnan

Bo strasznie cholerę bronisz...

kacper4008

Hmm nie zauważyłem, ale skoro tak sądzisz to myśl sobie co chcesz, jakoś mnie to obchodzi. Ale w takim razie ciekawe kim Ty jesteś skoro wyładowujesz swoje frustracje na całkiem obcym dziecku :)

jozinnan

Śmieją się z dziecka, bo to pajace, sami przed kamerą nie umieli by się zachować, a krytykują 9 latka, brawo, inteligentna młodzież

kacper4008

Dowartościowałeś się? Obrażasz go bo gra w serialu, leczysz tak swoje kompleksy? ehh ta zazdrość...

Pawlovsky

Gów*** nie zazdrość...

kacper4008

weź dziecko wstydu oszczędź

jozinnan

Zazdrość:)

jozinnan

fakt , nie powinno się , jednak jak to u aktorów bywa , każdy jest oceniany przez widzów
A i krytyka pomaga w lepszym przygotowaniu się do danej roli