Matilda De Angelis

7,3
1 287 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matilda De Angelis

No trzeba zauważyć że zadbane ciało duże piersi zaprezentowała się cała naga w serialu HBO pt:"Od nowa 2020r

mateusz_bialkowski

"Trzeba zauważyć" i trzeba dać popis swojemu seksizmowi?

mateusz_bialkowski

I co Mateusz po obejrzeniu gołej łaski tak się nakręciłeś ze aż musiałeś założyć nowy temat na forum ? :) :)

mateusz_bialkowski

Komentarz z cyklu "żenada".

ladywhitesnake

Wiesz ja to pisze jako sarkazm o tej aktorce bo gry tam nie widać tylko ptezentacje wdzięków. A Ty doszukujesz się zboczonego toku myślenia

mateusz_bialkowski

Zgadzam się z Tobą. Nie pokazała nic nadzwyczajnego poza ciałem. A może w porównaniu z tuzami aktorstwa jak Nicole i Hugh, wypada słabo? Mnie ona się nie podobała. Nie lubię takiej urody. Nie lubię latynosek, mulatek, włoszek (poza Monicą Belluci, którą wielbię i będę wielbić nawet jak będzie miała 90 lat). Nie jestem rasistką, po prostu nie podobają mi się osoby o takiej urodzie. Kobiety i mężczyźni. Oczywiście szanuję, że wielu osobom się podobają. Na razie ta aktorka to burza w szklance wody. Ale jest młoda więc nie wykluczone, że się wyrobi:)

Barbarra_Ra

Mało kogo obchodzi, kto się Tobie podoba, bo każdy ma swój gust. Matilda nie zagrała piękności, miała epatować seksem i jej się to udało. Taką seksowną femme fatale też trzeba umieć zagrać.

ladywhitesnake

Nie ma dla mnie znaczenia kogo i co obchodzi. Każdy użytkownik Filmweb, ma prawo się wypowiadać na temat filmów, aktorów i twórców. Również pisać o swoich gustach i odczuciach. Napisałam, dlaczego nie podoba mi się ta aktorka. Mam prawo mieć swój gust. Jednocześnie szanuję gust innych osób. Równie dobrze mogłabym napisać, że nikogo nie obchodzi Twoje zdanie o umiejętnościach aktorskich tej pani. Jednak tego nie zrobię. Naucz się w kulturalny sposób wyrażać poglądy inne niż osoba, której wpis komentujesz. A jeśli jej zdanie Cię nie obchodzi, to po prostu nie czytaj. I problem rozwiązany.

Barbarra_Ra

Moja wypowiedź była kulturalna. To Ty naucz się panować nad swoją nadwrażliwością. Uroda aktorek akurat i Twoje preferencje seksualne względem tychże nie mają naprawdę znaczenia.

ladywhitesnake

O urodzie aktorek pisze co druga osoba. Nie znamy osobiście aktorów i celebrytów. Zatem oceniamy ich biorąc pod uwagę umiejętności, a u aktorek i aktorów będących "amantami" i "ikonami piękna" oceniamy także wygląd. Takie jest moje zdanie. Oczywiście nie wszyscy muszą się z nim zgadzać i ja to szanuję. Jeżeli Cię uraziłam, lub wykazałam się nadmiernymi emocjami, przepraszam.

Barbarra_Ra

Masz prawo nie pisać asertywnych wysrywów o swoich prawach ponieważ nie szanujesz niczego nikogo innego jak swojej końcówki nosa

Barbarra_Ra

Gdyby aktorzy przejmowali się ze nie są w czymś guście...prawdopodobnie musielibyśmy oglądać ciebie na ekranach byśmy się równie wspaniałomyślnie wypowiadali o twojej grze aktorskiej

InsanE_RabbiT

Z przykrością stwierdzam, że jesteś wulgarny i prymitywny. Posługujesz się językiem nizin społecznych. Nawet nie chce mi się wchodzić z tobą w dyskusję. Takie komentarze możesz sobie wygłaszać u siebie "na dzielni". Zdecydowanie i stanowczo bez odbioru. Pa Pa

Barbarra_Ra

Twoja bezkrytyczność wobec własnego wywindowanego poziomu potwierdza tylko i wyłącznie wyniosłość. Plasowanie siebie jako intelektualnej elity z zacięciem na kurczowe trzymanie sie pojęć typy "klasy społeczne" o cudownej umiejętności dzielnia wszystkiego najlepszego gorsze przez pryzmat końca własnego nosa. Twoje oburzenie styl i forma tracą bigoterią i łapczywą chęcią nadania "tonu". Ziewww nudna i pretensjonalna...

Barbarra_Ra

Aha Baśka ... jak piszesz że nie jesteś rasistką "ale..." to sorry honey ale jesteś obrzydliwą rasistką i nawet nie rozumiesz nie wiesz dlaczego...

mateusz_bialkowski

naucz sié definicji sarkazmu.

mateusz_bialkowski

W wieku 23-24 lat kształtne piersi to nie rewelacja ;), ale całą ten shitstorm na temat jej aktorstwa uważam za mocno przesadzony. Aktorka, moim zdaniem zagrała adekwatnie , co do wymagań stawianych roli ;)

mateusz_bialkowski

Ty seksistowski dupku

InsanE_RabbiT

Ty ośle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones