Matt Bomer

Matthew Staton Bomer

7,8
11 488 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Bomer

To tylko ja czy ktoś jeszcze uważna że ten koleś to jest chodzący ideał....

użytkownik usunięty
sisi421

stanowczo się zgadzam:) IDEALNY!

sisi421

Generalnie uważam, że idealnie dobrali aktora do absurdalnie czarującej postaci stworzonej na potrzeby serialu "White Collar".
Perfekcyjnie wymyślona i obsadzona postać ;)
Od razu widać, że aktor i postać mają sporo wspólnego jeśli chodzi o osobowość ;)

sisi421

Odkąd go zobaczyła w White Collar jest na szczycie mojej listy najprzystojniejszych aktorów :)

analeo

Czarujący, nieprzeciętnie przystojny ze zniewalającym uśmiechem. Ideał, niestety idełu nie mam i w tym przypadku...

analeo

od kiedy na podstawie wyglądu ocenia się aktorów? n/c gimnazjalistki...

Cmb

A ta wypowiedź niby była dojrzała? Tutaj nikt nie ocenia aktora, tylko wrażenie, jakie wywiera oraz wygląd. Dlaczego Ci to przeszkadza? Jakieś kompleksy powodują, że szukasz kogoś do obrażania? Przyznam, że M.B. w tej jednej roli, w jakiej go widziałam, gra bardzo dobrze i jego urok nie wynika z pięknej aparycji, tylko postawy, mimiki, mowy ciała, gestów, uśmiechu, spojrzeń... A to już wchodzi w ocenę aktora, z którą jednak należy się wstrzymać, dopóki nie zobaczy się więcej kreacji aktorskich.

sisi421

zajebisty i dziewczynki spadać ;p Mat jest gejem i dobrze ;p ;p ;p

sisi421

ja uważam, że Neal Caffrey jest idealny :D

A Mat jest mega ciaaaaaacho :D

GingerMJ

Lepiej bym tego nie ujela :)

sisi421

Jak go zobaczyłam w serialu "Chuck" co chwilę powtarzałam "ale on ładny..." siostra miała już tego dość. Ale on jest taki przystojny;)

KokainKa_978

Jest boski! Uwielbiam go w White collarze :) tylko przydałoby się zmienić jego główne zdjęcie! On jest dużo bardziej przystojny :)

oranzada_w_proszku_fw

Właśnie, zdjęcie główne nie oddaje jego urody i uroku:D a uśmiech ma zajebisty! ;)

sisi421

Czy ideał to nie wiem ale coś w sobie ma :) Ideały podobno nudne są :) Wiecie ile on ma wzrostu bo jakoż nigdzie nie pisze ...

sisi421

jego partner zapewne też tak uważa :P

użytkownik usunięty
keeveek

Gej czy nie, nam to raczej wsio ryba, ważne, że przyjemnie się na niego patrzy ;d

a dla mnie wzrósł do niego szacunek, skoro potrafi tak przekonująco zagrać w serialu bawidamka, mimo że woli mężczyzn ;P

keeveek

A Neil Patrick Harris jako Barney z "Jak poznałem waszą matke" to samo kobieciarz w serialu,a w realu jest gejem. Obaj są zachwycający.a wracając do tematu to Matt jest ideałem na obrazku ;)

Devilyn

akurat Barney jest beznadziejny. Fajnie się go ogląda w telewizji, ale nie sądzę by jakakolwiek rozsądna kobieta by chciała się pokazać z kimś takim na ulicy. By tylko wywoływał wszechobecną żenadę i chęć ukrycia się pod stołem.

Z kolei Neal Caffrey to imho facet idealny dla większości kobiet. Dystyngowany, elegancki, etc etc.

keeveek

Widziałam go teraz w "wyścigu z czasem". Takiego przystojniaka dawno nie widziałam... Mega!

sisi421

Ma jedną wadę :) jest przeciętnym aktorem, jak widać facet wyglądem w karierze też może sporo ugrać, jak widać to domena nie tylko kobiet ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones