Matt Damon

Matthew Paige Damon

8,2
105 602 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Damon

Jeden z lepszych aktorów młodego pokolenia. Pokazał swój talent w "Utalentowany..." , a myślę , że stać go na więcej :)

użytkownik usunięty
dzika_2

DOKŁADNIE! niech mi jeszcze ktoś powie ze każdy aktor potrafiłby zagrać rolę Ripleya! Damon spisał się znakomicie!

dzika_2

Mi sie podoba jako Bourne w 1 i 2 czesci.

dzika_2

Mi sie podoba jako Bourne w 1 i 2 czesci.

dzika_2

Ja równiez bardzo cenię Damona."Utalentowany pan Ripley",to jego najlepszy film,choć świetny był w kilku innych.Myslę,że stać go jeszcze na wiele,ale po co gra w czymś takim jak "Tozsamośc Bourne'a"?Marnuje tylko swój talent.

użytkownik usunięty
Martin_Eden

Tożsamość Bourne'a...Hmmm..trudno mi ocenić ten film, ponieważ wcześniej czytałam książakę, i wszystko co mi sie w niej podobalo - usunieto z filmu. Czy Damon sie w nim marnowal? NIe sadze. Warto aby zagral rowniez w takich filmach, aby pokazac roznice miedzy poziomami i jego zdolnosc dostosowania sie do roznych ról.

Mnie osobiście bardzo ten film rozczarował,poniewaz nie było w nim nic takiego,co pozwoliłoby pokazać swoje umiejetności aktorskie.Jedna wielka tania sensacja.Mam wrażenie,ze Damon zagrał w tym przede wszystkim dla pieniędzy.Rozumiem jednak Twój punkt widzenia,że aktor powinien sprawdzać się w róznorodnym repertuarze.Owszem,ale ten obraz nic nie wnosi,a Damon powienien jednak szukać ambitnieszycgh zadań jak w swoich poprzednich filmach "Utalentowany pan Ripley","Zaklinacz deszczu" czu "Buntownik z wyboru".Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones