Matt LeBlancI

Matthew Steven LeBlanc

9,2
10 166 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt LeBlanc

Nie wiem co ludzie widzą w jego roli w "Episodes". Przed tym serialem LeBlanc nie miał żadnej
kariery, przez lata znany był jedynie jako Joey. W "Przyjaciołach" był zresztą jedynym członkiem
obsady bez talentu, przez co tworzył najbardziej irytującą postać. Słaby z niego aktor, słaby w ch*j.

MyNameIsDeath

Jasne, przecież Parsons przed Teoria był ikoną kina i telewizji...

Bartonson12

Nie był, ale powszechnie wiadomo, że Parson jest aktorem bardzo zdolnym.

MyNameIsDeath

Jest. Jest aktorem świetnym. I o ile rozumiem nominację do Normal Heart, to jego wygrana w kategorii za najlepszego aktora komediowego w tym roku niezasłużona. Po pierwsze, scenarzyści mu nie pozwolili się pokazać, dając mu do grania udawanie psa. Jedyne co warto pochwalić w tym sezonie to ostatni odcinek, tyle że on z komedią za to miał tyle wspólnego, co ja z papieżem. LeBlanc za to w trzecim sezonie Episodes był świetny, ale to i tak jeszcze nic. Powinny być nagrody za cameo i role gościnne, bo ten pan który wcielił się w rolę Castora, przebił każdego z obsady podwójnie.

MyNameIsDeath

Najbardziej irytującą postać:) Dobre sobie:)

Nephi

www.independent.ie/incoming/article30260912.ece/BINARY/1146177_1353597930772_ful l.png

To jego jedyna mina. Serio, innych nie miał...

MyNameIsDeath

Ale tu nie ma się o co kłócić. Nie jesteś obiektywny, tak jak i ja. Mnie najbardziej wkurzał Ross,a Joey bawił.

Nephi

O nic się nie kłócę, wygłaszam swoje zdanie na temat aktora, którego nie lubię ;)

MyNameIsDeath

ale kogo obchodzi twoja opinia ? co z tego ze aktor jednej roli skoro przy nim jesteś i tak zerem

Mr_Macphisto

Interesuje każdą myślącą osobę, która jest na Filmwebie po to, by poznać opinie innych - niekoniecznie musząc się z nimi zgadzać. Nie wiem tylko po co tłumaczę to ćwierćinteligentowi jak Ty, którego sensem życia jest ubliżanie innym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones