Matthew Lillard

Matthew Lyn Lillard

7,6
7 780 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew Lillard

lubię go tylko za rolę w Krzyku. mimo to denerwuje mnie niemiłosiernie.. i wlasnie te jego głupie miny.. nic sie nie zmienia, od hackerów aż po scooby doo jest takim samym ciołkiem

core

Mnie też strasznie drażni.Nie cierpie go.Niestety braku talentów nie może nadrobić urodą.Shaggy z kreskówki wyglądal znacznie lepiej od niego.

core

gdyby nie miał tego "czegoś" w sobie to by nie był taki sławny. moim zdaniem ma talent.nie chodzi o wyglad bo on wcale nie jest przystojny ale jak dla mnie bardzo sympatyczny.

core

Proponuję Ci zobaczyć "SLC Punk!". Tam nie robi żadnych głupich min, a film jest naprawdę świetny!

thraxxx

dokladnie, za ta role ja osobiscie go uwielbiam ; ) ale rozumiem ze jego postac moze byc dla niektorych irytujaca..

thraxxx

Taaak SLC Punk to konkret. No ale nie przesadzajmy , tam tez robi pare konkretnych min :) Jakby nie robil to nie bylby soba :D Ja osobiscie uwazam, ze jego mimika twarzy jest rozwalajaca.

core

A ja go lubię, ale nie mam pojęcia czemu :) Nie jest przystojny (śmiem nawet twierdzić, że jest brzydki), znalazłoby się mnóstwo lepszych aktorów niż on, a mimo to coś w sobie ma :)

core

Ja też go bardzo lubię. Zwłaszcza za rolę Dennisa Rafkina w 13 duchach. I na pewno nie jest "ciołkiem"

core

jak dla mnie ten koles to po prostu ,masakra.............

omnibuska

Bardzo dobrze zagrał w Krzyku, wręcz świetna rola, nie jest sztucznym Kenem jak ten cały Pattinson.

core

dokładnie, nie jest sztuczny tylko jest sobą. bardzo dobry aktor. brzydki? teraz może i tak, ale za czasów ''w czym mamy problem'' był niczego sobie. bywają o niebo gorsi. facet ma w sobie to coś iż pewnością nie jest ciołkiem, aczkolwiek nie zmuszam nikogo by go lubił.

mercedesmaya

*i z pewnością nie jest...

głupi błąd. -.-'

core

o tak ;). w Krzyku był niesamowity ;). haha. xd
te jego miny . ;d niezłe.I niezły przystojniak z niego.Nie jest sztucznym kenem,jak ten Pattinson . ><

core

Mi się jego najbardziej dwie role podobały w Krzyku i Hakerach :D, jeszcze w jakimś filmie hokeistę zagrał ale nie pamiętam tytułu, ale też fajnie.
Już wiem w Zakręcony :p

core

Mnie się podoba jego mimika, nic na to nie poradzę. Przynajmniej ma jakąś.

JustDepp

Postrzelony koleś, fajne rolę no nie wiem do czego by się przyczepić ?!
A czy przystojny ? no baa wyróżnia się jest git... pierdo*enie

core

A w 'Apartamencie' od razu skojarzyłem go z "Krzykiem'. Głupich min tam nie robi i jest duzo lepszy od jakiegoś tam Hartnetta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones