Matthew PerryI

Matthew Langford Perry

9,1
13 878 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew Perry

I zagrać tam samego Charliego Harpera. Jak oglądam Przyjaciół i widzę tą jego skrzywioną minę i zgryźliwe, sarkastyczne teksty, to widzę podobieństwo i myślę, że świetnie by zagrał tą postać. Do tego jest w podobnym wieku, co Charlie (4 lata młodszy, ale wygląda trochę starzej), ma odpowiednio wysoką pozycję w serialowym aktorstwie, zostałby zaakceptowany przez widzów, ma umiejętności i charyzmę. Myślę, że dla Matthew taka opcja byłaby bardzo atrakcyjna, kiedy Sheen odchodził, Perry grał przecież w dużo mniej popularnym serialu. A serial Dwóch i pół po uśmierceniu Charliego zupełnie się posypał.

raVadrian

True. Niestety sezon bez Charliego był beznadziejny jak aktorzyna zastępująca go. A Perry mógłby się faktycznie odnaleźć w tym serialu.

kronos1194

A ja widziałem w roli Charliego innego bohatera przyjaciół, serialowy Joey o wiele bardziej pasowałby do tej roli, plus miał już opinię podrywacza z serialu Przyjaciele, więc poszłoby mu łatwiej. Jednak Perry zagrał chyba najlepiej w przyjaciołach, zwłaszcza w pierwszych sześciu sezonach gdy jeszcze mu się chciało gestykulować i nie był alkoholikiem, co później widać bo w końcowych sezonach był strasznie bordowy.

KonradT27

Problemy z alkoholem miał przed serialem i w trakcie pierwszych sezonów. W okolicy szóstego sezonu skończył z tym :)

tupac1991

właśnie jak przestał pić, to moim zdaniem, zaczął słabiej grać xD

Pilaff

Nie da sie go zastąpić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones