Mel GibsonI

Mel Columcille Gerard Gibson

8,4
54 522 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mel Gibson
rado_filmaniak

Też tak sądzę, kultowa postać.

rado_filmaniak

troll... człowieku, ten temat i forum o gibsonie nie jest na temat filmów tylko na temat bicia kobiet !

paszat

Otóż to! On tu wypisuje jaki to z Gibsona jest super aktor i reżyser, a kogo to obchodzi jakim on jest aktorem?! Ważne, że babę pobił! To forum jest po to, żeby dzielić się na nim swoimi doświadczeniami i poradami jak skutecznie obić kobietę!

Wredny_Sqrvol

Już w średniowieczu znane było przysłowie "Kochaj żonę jak duszę, ale trzęś jak gruszę", w obecnych (...) czasach można by je sparafrazować: pieprz i napieprzaj...

STRZEPAN_MORDULEC

Ma się rozumieć. Już mój dziad, a także dziad mego dziada i jego dziad zwykli mawiać: jak się baby nie bije to w niej wątroba gnije. Dbali oni, rzecz jasna, o dobry stan wątroby u dam swego serca i tłukli je codziennie bez litości, tak jak należy, jak Pan Bóg przykazał i ja też tak czynię i moje wnuki i wnuki tych wnuków również tak czynić będą. Amen.

Wredny_Sqrvol

Rzekł bym nawet, że jak się baby nie bije, to jej dupsko tyje, tak więc trzeba na co dzień kultywować tę wiekową tradycję i zapobiegać, łącząc jednocześnie przyjemne z pożytecznym. A z okazji nadchodzących świąt postanowiłem być dla swojej dobry i kupię jej nowe żelazko, żeby była zadowolona prasując mi koszule, a i jaką satysfakcję będzie miała, że dostaje nowym kablem, a nie starym - schetanym już mocno.

STRZEPAN_MORDULEC

Ja lubię tłuc kobietę krzesłem, śmiesznie to wygląda. Koledzy zawsze mają z tego niezłą pompę. Śmiejemy się wtedy wszyscy razem, głośno i donośnie: ha ha ha ha ha! Tak to właśnie u mnie wygląda, oni z resztą też tłuką swoje baby czym popadnie, jak Pan Bóg przykazał. Tak czynił Mojżesz i Noe również tak czynił. Kto tak czyni ten ma Boga w sercu! Amen.

Wredny_Sqrvol

banda babskich bokserów diabli mnie biorą

STRZEPAN_MORDULEC

A dzisiaj ten, co bije baby ma urodziny! Sto lat, sto lat, niechaj bije nam! On chyba też w jakichś filmach grywa, ale to nieważne. Ważne, że babę pobił!

Wredny_Sqrvol

Niech bije nam, niech bije nam, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, niechaj bije nam! I to z wielką "Pasją" ];o)

użytkownik usunięty
rado_filmaniak

dosłownie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones