Melissa Hutchison

Melissa Louise Hutchison

9,5
778 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Melissa Hutchison

Jak zobaczyłem ile ma lat, nie mogłem uwierzyć własnym oczom i uszom ;]
Świetną robotę odwaliła w the walking dead :)

Deneiel

Dla mnie również było to zdziwienie;)

kaziorboskijazior

Też się zdziwiłem. Cały czas myślałem że to jakaś mała dziewczynka. Genialna gra. Końcówka brak mi słów.....

jarek1990

Mi się wydaje, że technicznie zmienili jej głos w grze, bo raczej by nie dali oryginalnego głosu dziecka do takiej gry przeznaczonej tylko dla dorosłych.

skibaa10

MYLISZ SIĘ, głos Melissy który użyczyła w grze jest naturalny nie nie był zmieniany technicznie http://www.youtube.com/watch?v=3ZpMWa8BFt0 tu macie wywiad z Ehmmm.... trochę grubawą Clementine.

CinemaMaster

Nie no nie moge w to uwierzyć. :-O Fantastyczny głos. Dzięki, CinemaMaster. Jak wypowiedziała krótki tekst jako Clementaine, normalnie zamarłem. Nie mogłem uwierzyć, że 37-letnia kobieta, a może zmienić głos na głos dzieciecy.

skibaa10

Ja też trochę na początku nie dowierzałem ale poszperałem w necie i to w 100% jej głos.

użytkownik usunięty
Deneiel

Ja jak zobaczyłem 37 lat to spadłem z krzesła

I to nie tylko w Walking dead, w The Wolf among us podkłada głos nie tylko Pięknej, ale i małemu synkowi Toada :)

użytkownik usunięty
Deneiel

Amerykanki często mają takie piskliwe, dziecięce głosy.

Ten komentarz dał mi raka.

użytkownik usunięty
Voytash89

W takim razie polecam spożywać 1000mg witaminy b17 dziennie. To taki naturalny regulator komórek w naszym organizmie, niegdyś podstawowy składnik diety przeciętnego człowieka, jednak we współczesnej zmodyfikowanej genetycznie i przetworzonej żywności już go nie znajdziesz. Taka kuracja zapewne pomoże i znów będziesz zdrów ;) Pozdrawiam serdecznie.

Dziękuję serdecznie i również pozdrawiam.

Deneiel

Może jakimś programem to zmienili czy cos xD

TyrionLanister

Nic nie zmieniali, taki zmienia swój głos :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones