Michał Koterski

6,4
12 577 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Koterski

Ten aktor to totalne beztalencie, jego zaistnienie to dowód na to że polskim mainstreemowym półświatkiem filmowym rządzą znajomości i układziki.

nnp

nazywając tego pana aktorem, obraziłeś wielu Aktorów

infrared118

znajomości i układziki.

Zajrzyj do ciekawostek o nim, a dowiesz się kim jest jego ojciec i wszystko będzie jasne.

Luku

wiem kim jest dlatego m.in. napisałem ten post. Gdyby nie ojciec pewnie mielibysmy szczęscie o nim szerzej nie usłyszeć.

nnp

Sprawdzil sie w roli Miauczynskiego, bo taki typ byl akurat potrzebny, on pasowal, co nie znaczy, ze mozna w ogole nazwac go aktorem. Jest synem rezysera, co nie znaczy, ze to jest regula, ze syn musi zrobic kariere. Nie ma nawet zadnego wyksztalcenia w tym kierunku, ukonczyl LO w Lodzi i na tym koniec. Postac raczej tragiczna, bo cos chcialby zrobic, ale nie wie co i jak. Popadl w narkomanie i alkoholizm, za wszystko wini show-biznes, jakby koniecznie musial zrobic kariere. Znajomosci-ukladziki, jemu chyba nawet to nie pomoglo, moze nawet zaszkodzilo, bo przede wszystkim trzeba miec talent, a jesli sie go nie ma to zajac czyms innym, jest duzo innych zawodow poza aktorstwem.

ewa_adamska

Sprawdzil sie w roli Miauczynskiego- a czy przypadkiem tej roli nie zawdzięcza ojcu?

Luku

oczywiscie że zawdzięcza, gdyby jego stary nie był reżyserem, ten cały michał koterski, najprawdopodobniej nigdy nie pomyslałby o aktorstwie, i robiłby to do czego jest predysponowany (jak na mój gust, to pewnie byłby rolnikiem - nawet wygląda jakby go przed chwilą od pługa oderwali)

Ale to jedna strona medalu. Gdy ten koterski juz jakims cudem dostał szansę na zrobienie autorskiego programu, okażał się on totalną pomyłką, i nie dziwne że nawet tak durna stacja jak polsat, szybko zdjęła go z anteny. Jak taki za przeproszeniem burak ze średnim wykształceniem, chciał konkurować np. z dużo tarszym, mającym ogromne doświadczenie wojewódzkim, czy majewskim. Ci dwaj panowie, pomimo niekiedy chamskich tekstów( szczególnie pan Kuba), robią rozrywkę na dośc wysokim poziomie jak na polskie realia, mają jakies pojęcie o scenie politycznej, muzyce, sztuce czy filmie, natomiast ten cały koterski opierał swój program na robieniu z siebie idioty. Jak widac nawet tego nie potrafi. Chyba nikt mu nie powiedział że idiota udający idiotę... ...nie przejdzie nawet w naszym, dziwnym nadwiślańskim kraju.

infrared118

Sprawdził się w roli syna marka kondrada w filmie "dzień świra" SUPER!

5476

Zaiste była to ambitna rola, w pełni pokazała "warsztat" pana Michała. W tej roli sprawdziłby sie pierwszy lepszy cham z ulicy.

infrared118

Wymień mi w takim razie aktora, który lepiej zagrał by lepiej Sylwusia w Dniu Świra i Wszyscy jesteśmy Chrystusami.
Aktor może z niego żaden, ale nie jestem sobie w stanie wyobrazić kogoś kto lepiej pasowałby do tej roli.

artur_r0

A wymień mi aktora który lepiej zagrałby Indiane Jonesa niż Ford, lepiej ojca chrzestnego jak Brando, lepiej Aragorna niż Mortensen... Takie porównywanie nie ma sensu, bo tu nie chodzi o aktora tylko o przyzwyczajenie.

Rozumiem, że niektórzy fani filmu "dzień świra" nie wyobrażają sobie kogoś innego w tej roli. Ale nie o to mi przecież chodziło - pisząc" W tej roli sprawdziłby sie pierwszy lepszy cham z ulicy" miałem na myśli, że każdy mógłby zagrać ten epizod. a kolega o nicku 5476, swoim wpisem "Sprawdził się w roli syna marka kondrada w filmie "dzień świra" SUPER!" sugeruje, że Koterski odwalił conajmniej kawał dobrej aktorskiej roboty, z czym sie absolutnie nie zgadzam.

artur_r0

Walduś Kiepski ;)

antek1_fw

No czemu nie, dawałby radę

infrared118

Biorąc pod uwagę, że Adam Miauczyński jest alter ego reżysera to chyba syn reżysera najwiarygodniej mógł zagrać, praktycznie rzecz biorąc- siebie?

Krakau

Idąc tym tropem Koterski ojciec też mógł zagrać - siebie? Tylko czemu nie zagrał....

infrared118

Zgadzam się z przedmówcą w całej rozciągłości.Kolejny raz okazało się że aby grać skończonego idiotę trzeba być co najmniej bezwzględnie inteligentnym(patrz Rowan Atkinson,Benny Hill,Ed O'Neill) i chyba nawet Salwador Dali miał rację że inteligentni rodzice mają że tak powiem niezbyt rozgarnięte dzieci.

infrared118

Wojewódzki nawet przez jakiś czas próbował go wypromować w swoim programie. Koterski się nie popisał tam.

nnp

Zgadzam się z wami w 100%, kompletne beztalencie, gra głównie w filmach swojego tatusia. Ale jak widzę jego przekomiczną buzię i słyszę jego głos, głos kompletnego idioty ( :D ) to momentalnie na twarzy pojawia mi się uśmiech :D w dniu świra powala na kolana, więc mimo wszystko darzę go jakąś tam sympatią ;)

dolly123

fakt, w dniu świra zagrał sam siebie bodajże, cała scena z nim rozkładała na łopatki. ale tak poza tym to raczej człowiek-drewno.

jamcion

wcale nie. Nie mówię, że to dobry aktor. Ale zagrać kretyna nie jest łatwo. Pierwszy lepszy dres z ośki, nie byłby w stanie zagrać przekonywająco samego siebie, w filmie o dresach.

Paratrooper

Oczywiście. Zagrać kretyna jest niezwykle ciężko. Tylko że Koterski nie grał kretyna. On był po prostu sobą.

infrared118

ja nie potrafiłbym realistycznie zagrać siebie przed kamerą. Byłoby to łatwe dla Ciebie(tzn. zagrać siebie, nie mnie :) )? Koterski dobrze się sprawdził w swoich rolach. W innych byłby żenujący, ale tam gdzie był- tam pasował.

Paratrooper

Dla mnie podejrzewam też byłoby to trudne ale do wyuczenia. I uważam, że dla większości ludzi podobnie.. A Koterski bądź co bądź jest synem reżysera, a więc jakiejś tremy czy paraliżu na widok kamery raczej nie dostawał..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones