Michał Koterski

6,4
12 551 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Koterski

Jest zabawny, ale jako aktor... to totalne nieporozumienie... ! Bardziej widziałabym go w kabarecie albo w jakiś performanc'ach, jeśli już musi się upubliczniać :) ale nie w filmach, serialach itp.

okiko

Właśnie on stworzył sobie taką otoczkę "głupiego" bo ma świadomość , że ludzie uważają że gra w filmach dzięki swojemu ojcu ,który go wykreował na celebry-te ,którym nie jest mówią. A tak naprawdę to nie głupi facet czasem zdarza mu się zabłysnąć i zaskoczyć swoich anty fanów w różnych reality show. Niestety w filmach gra zazwyczaj niezbyt ogarniętego a ludzie to pamiętają i często mylą grę z rzeczywistością.
Bardzo go lubię ma wylajtowany stosunek do życia i jest naprawdę zabawnym gościem;)

TrefnaPanna

Prawie każdy palacz trawki lub były narkoman jest taki "wylajtowany" jak On, więc nie widzę niczego szczególnego w tym.

Jeśli rzeczywiście ma ambicję na bycie kimś poważniejszym, to niech przestanie grać przygłupów, ale na to już chyba za późno myślę.

marcin261287

lubię go ale nie lubię jego aktorstwa, najbardziej to ja lubię jego jajcarstwo w piątek i w poniedziałek nagrałam sobie jego 2 występy w programie jak oni śpiewają, gdzie śpiewał chałupy i bielyje rozy. Chałupy zajebiście w tym przebraniu zaśpiewał i w peruce, pewnie kiedyś widzieliście występy Miśka w JOŚ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones