Michał Koterski

6,4
12 551 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Koterski

za to, ze to bardzo inteligenty człowiek, a robi z siebie klauna i idiotę. Nie lubię takich ludzi.
Jako aktor mi się nie podoba gra dość banalnie.

Natalia_99

Zgadzam się! Zwykle dostaje role przygłupa i chyba chce być tak odbieranym.

Szafran28

Nie dostaje ich zwykle, on ciągle gra przygłupa... I teraz czy to faktycznie wina roli??? Czy to filmy z nim, czy ostatnio w jakimś dennym serialu był (nie wiem w jakim, kiedyś trafiłam w TV), zawsze ta sama mina, to samo jęczenie, upośledzony sposób mówienia.... Nie wiem na podstawie czego twierdzicie że to inteligentny człowiek... Jest jakaś jego wypowiedź, rola, cokolwiek gdzie mógł to udowodnic...?

CaddieMJ

Sądzę, że jakby był kompletnym idiotą, nie dostałby się do mediów. Choć tam i takich jest dużo.
Nie wiem, może jest kretynem albo tylko udaje błazna.

Natalia_99

A może to jest prostsze? Może zwyczajnie jest przygłupi?

e3s3

Nie jest ;]

exstel

Skąd to wiesz? Na podstawie czego tak twierdzisz?

CaddieMJ

na podstawie niektórych wywiadów

Natalia_99

A na podstawie czego, tak wysoko oceniasz jego zdolności umysłowe? Bardzo jestem ciekaw. Ja znam go jedynie z "Dnia Świra"(tu podobała mi się jego mimika gdy powtarzał angielski z ojcem) i pojawiał się trochę u Wojewódzkiego. I prawdę powiedziawszy nie zrobił na mnie wrażenia osoby bardzo inteligentnej. Aaaaa..... i widziałem "Koterszczaka" w drugiej części Świra, ale nie pamiętam jak tam się zaprezentował. Nie mogłem "strawić w całości tego filmu.
Pozdro.:)

Natalia_99

nie jest dobrym aktorem, ale zupełnie mnie jego gra nie drażni. bardzo mi go żal, ponieważ mam wrażenie, że bardzo się pogubił. przestał robić z siebie idiotę w telewizji i kiedy ostatnio był u Wojewódzkiego mówił całkiem sensownie. fajnie, iż przestrzega młodzież przed używkami. nawet jeśli jedną osobę przekona, żeby się za miękkie narkotyki nie brać to już sukces. ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones