Michał Koterski

6,4
12 551 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Koterski

On ma 7.03 oceny? No nie wierzę. Jest głupi i prymitywny. Co jest w jego aktorstwie takiego zachwycajacego?

Muppet

własnie mnie tez to dziwi;/
ahh moze ludzie mysla ze w jego programie jest fajnie?

angelikakotek5

Jestes pewien ze to az taki przyglup i prymityw na jakiego sie kreuje w telewizji? A znasz go osobiscie, kiedykolwiek z nim rozmawiales?

Zanim ocenisz kogos ocen sam siebie, bo oceniac kogos pochopnie, po wygladzie czy zachowaniu jest bardzo latwo.

piernikzmarmolada

Ale tu się chyba ocenia aktorów po tym jak grają! Nie muszę znać go osobiście żeby dać mu całkowicie zasłużone 1.

Idąc Twoim tokiem rozumowania nie masz prawa ocenić aktora dopóki go nie poznasz. Powodzenia...

piernikzmarmolada

dziecko, wiesz co to jest film web ?
chyba nie .
tutaj sie ocenia gre aktorską
idz sie leczyc na nogi bo na głowe juz za pozno

Muppet

Kreuje wizerunek idioty i sprawia wrażenie lekko niedorozwiniętego nie wiem czy jest taki naprawdę ale spokojnie zakładam, że tak. Ten jego program to była totalna porażka a jego role może i śmieszne ale brak w tym profesjonalizmu.

2/10

nexus0

Oceniacie jego grę po tym, że kreuje się na debila w telewizyjnym show?
Wiecie co, nie wiem jak dla was, dla mnie aktor może być kimkolwiek, nawet kimś kto leci na kasę, ale jeżeli DOBRZE gra(na prawdę dobrze gra) to po tym go oceniam, nie po tym ile mercedesów ma w garażu czy może jaki pokazuje się w tv. Jak dla mnie Michał Koterski nie jest złym aktorem, ale na miano dobrego też nie zasługuje... moim zdaniem, pozostanie.. "niezły".

Pozdrawiam,
Dylann! ;)

Dylann

doszedłem do tego skąd ta ocena

tatuś ma multikonta na fw i nabija mu dziesiątki :D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones