Michał Koterski

6,4
12 586 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Koterski

Misiek Koterski nie zna się na aktorstwie. Został wkręcony w ten biznes tylko dlatego, że ma tatusia reżysera. Jest prosty, nie potrafi wczuć się w swoją rolę. Jego "szoł" również nie wypalił. Więc po co pcha się tam, gdzie się nie nadaje?

użytkownik usunięty
Salo Concorde

Z czegoś żyć trzeba

użytkownik usunięty

Ja się zastanawiam skąd on ma tak wysoką średnią?. ;/

użytkownik usunięty

Ja też. Podobnie dziwi mnie fakt, że na tym portalu niskie średnie mają tylko moda na sukces i świat według kiepskich, podczas gdy większości "aktorów" i filmów, które są "przebojami" to dno

Ludzie po prostu nie wiedzą co jest dobre!

użytkownik usunięty
Salo Concorde

nie tyle nie wiedzą, co jest dobre- co często przeceniają kicz...

Ja tam znam wiele tytułów na podobnym poziomie co Moda na sukces i dużo gorszym, niż Świat według Kiepskich, a mają wyższe noty od tego ostatniego. I to jest dla mnie dopiero nieporozumienie !

Salo Concorde

To co on robi przed kamerą jest jakąś jedną wielką pomyłką. Te jego kwestie są wypowiadane jak na jakiejś dennej szkolnej akademii , DRAMAT.

Salo Concorde

Jak to po co ? Dla ka$y po prostu, dla ka$y :)

Salo Concorde

Ale z niego pajac. xd ;D Nie umie w ogóle grać. To aż razi! Robi z siebie jakieś dziwadło szczerze mówiąc...

DeKaty

jezu jak on mnie wkurza...to jak on mowi, rusza sie, wrrrr.... zaczelam ostatnio ogladac 1sza milosc i nie moge na niego patrzec;/

Salo Concorde

marudzisz ze nie aktor a zobacz w sejmie ilu pajaców siedzi udających polityków i to jest tragedia bo przed ich układziki i machlojki cierpimy................

użytkownik usunięty
Reznik

A co mnie sejm obchodzi... Nie zbaczaj z tematu. Dobry był w Dniu świra i na tym zaprzestańmy. A w Kiepskich na przykład - gra żenująca, nie wiem po co go tam zatrudniają.

w każdym środowisku występuje nepotyzm i tego nikt nie przeskoczy

Salo Concorde

misiek jest zajebisty i spadówa. świetny koleś.

momomo_

Świetny koleś? Chyba żartujesz Jak dla mnie to totalny idiota cham i prostak Nie wiem czy wiesz ale przekręcił kiedyś małżeństwo przy sprzedaży cudzego mieszkania Pewnie ciebie też by mógł tak oszukać bo przecież dla ciebie on jest świetny koleś i byś mu jeszcze dupę polizał Ciekawe co byś powiedział jakbyś stracił tyle kasy przez niego

momomo_

Aha= żeby nie być gołosłownym zamieszczam link Kto chce niech sobie poczyta więcej o tej sprawie http://pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Koterski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones