Michał Koterski

6,4
12 577 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Koterski

zaiste to geniusz kina,tak doskonale się wcielać w różne role,grając zawsze tak samo,no naprawdę,taki talent zdarza się raz na tysiąc lat,powodzenia misiek w dalszej karierze oscar u pana gwarantowany choć właściwie już dawno powinni tobie go wręczyć ach ta cholerna akademia,nie potrafią takiego talentu dostrzec,może dlatego że jest polakiem,dlatego powinien wyjechać do usa,wtedy oscara masz na 200 procent,i cały hoolywood powalisz swoim nieziemskim talentem

dj_carlos

...a tak poważnie wiem że misiek grać nie potrafi wogóle,ale jesli chodzi o jego domniemaną głupotę to po jego wywiadach stwierdzam że tak naprawdę,tylko on takiego udaje,ma taki styl mówienia,ale jesli chce to potrafi normalnie sie wypowiedzieć po paru wywiadach widzianych na jutubie tak uważam,a i by raczej liceum nie skończył gdyby faktycznie był taki glupi a podobno skończył.wniosek nie taki głupi jak jego (lub sam siebie) malują

dj_carlos

Czytam czytam twój pierwszy komentarz i myślę:"K***a co za debil!" (za przeproszeniem;))A tu się okazuje że to tylko dla beki:))) a już Ci zaczynałem wierzyć w ten "dziwny" gust co do aktorów:)A co do drugiego komentarza uważam tak samo jak ty;),ale jego styl gry, w jaki odgrywa swoje role mnie akurat śmieszy:)

NickManu333

hmm,a ja odpowiem tak ci też pomyślałem coś w stylu "K***a co za debil!" (za przeproszeniem;)),że wziął to wszystko na poważnie u góry co napisałem,chyba każdy normalny człowiek skapowałby że sobie jaja robię...a co drugiego komentarza mego cieszę się że uważasz tak samo jak ja,ogólnie spoko gość z poczuciem humoru,co akurat w naszym kraju gdzie wszyscy marudzą,jest fajna odskocznią

dj_carlos

Widać masz dar przekonywania ludzi(czy jakoś tam;)) bo ja na filmwebie już wiele gości widziałem, którzy robili sobie jaja i łatwo było wyczytać z tego co piszą, że to nie na poważnie, a u cb po prostu dosyć wiarygodnie to napisałeś, że coraz bardziej byłem przekonany,że gość pisze na poważnie:).Dopiero w drugim komentarzu wszystko się wyjaśniło;)Więc GRATULACJE!!!:) Umiesz nabierać/przekonywać ludzi:)))

użytkownik usunięty
dj_carlos

Obawiam się, że p. Koterski nie rozumie, o czym mówi. Ba, nie ma bladego pojęcia, w jakim mówi języku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones