Michał Kula

6,9
3 992 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Kula
bokser_Ken_Wywietrznik

Zgadzam sie rola wyśmienita mam nadzieje, że będzie nam dane zobaczyć 4 serie.

machine2

Barszczu realistyczny w wykonaniu jego

Kroll95

mielismy podobnego naczelnika wydziału, kuva mac ,wypisz -wymaluj Barszczyk, kreacja jak najbardziej wiarygodna,niekiedy tylko troszke przerysowana ale to film i tak własnie miał przedstawiac bohaterów, najlepsza scena z Barszczem---,,O pan Naczelnik, to moze tu się gdzies zapodział sie mój kwit na komisarza.......takiego strasznego zbuja co to pan Naczelnik tylko w filmach o Kojaku widział........ do widzenia sie z panem,,

louis2014

Barszczu najlepszy był z przesłuchaniami tych starych babek co je facetka na kasę przekręcała
jak do kolejki za komuny w zmiennikach:D

Kroll95

tez dobre ;)

louis2014

jest Pan super naprawde w pitbullu genialna rola gdzie można pana jeszcze zobaczyć?

kaza80

Barszczyk jest wyśmienity w Pitbullu. Kocham ten serial i aktorów tam grających. Bez wyjątków :).

kaza80

Jedź do Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie na "Mayday". Pan Michał jest tam fenomenalny:)

bokser_Ken_Wywietrznik

Barszczyk rolę ograł tak, że za każdym razem kiedy widziało się go w akcji chciało się dać mu w mordę i myślę że o to i jemu i reżyserowi chodziło ;) Cudna gra. ,,Barszczyk... masz do wyboru... tamte biurko" ;)

użytkownik usunięty
bokser_Ken_Wywietrznik

ch*ja nie lubie

Barszczyk pociwa chłopina - nie gadaj :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones