Michał Sitarski

6,1
843 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Sitarski

Mózg z reklam TP to mistrzostwo. Dobrze jest dostrzegany w dubbingu.

DJMARIANDJ

Jak dla mnie jest lepszy od Lesława Żurka o pajacach pokroku Damięckiego nie wspominając.

marek222

Fakt. Jest duużo lepszy od Damięckiego...

Karafa97

powinni brać go częściej do dubbingów

Luke04

Nie lubię dubbingów, ale... tak. Masz rację :D

Karafa97

no oczywiscie do filmow tez. ostatnio ogladam wiadomosci z drugiej reki i szkoda ze w innych serialach gra tylko jakies epizody itp.

Luke04

Tak,tak,tak!!! Wiadomości z drugiej ręki, był tam po prostu cudny :D I zgadzam się z Tobą całkowicie. No i ma niezły głos... ale ja i tak będę go kojarzyła z Rozumem z reklam TP :)

Karafa97

Ja najpierw go usłyszałem jak podkładał głos w generatorze rexie xD a i szkoda że wiadomości z drugiej ręki muszę oglądać na necie ;p czytałem sporo pozytywnych opini o tym serialu a wycofali że niby oglądalność mała ;(

Luke04

Ja oglądałam w TV, chyba od drugiego odcinka. Rzadko który serial... zwłaszcza polski (mam jakąś subiektywną awersję do polskich filmów i seriali....) jest w stanie tak mnie wciągnąć... A oni zdjęli go z anteny.... :(

Karafa97

no ja to wgl mało seriali oglądam, no chyba że wliczyć ukrytą prawdę :D

Luke04

Ukrytą prawdę XD
Ja na TVN7 z rodzicami najpierw oblatam NCIS, a potem Housa ;) kontakty rodzinne muszą być zachowane :D

Karafa97

hehe a słyszałem że chyba ostatni sezon Housa był nie?

Luke04

W dwójce leci. Chyba nowy. Choć przyznaję bez bicia, że średnio się orientuję co do tego, który to sezon :)

Karafa97

o widziałaś może dzisiaj ojca mateusza? xD urywkami oglądałem i jeśli się nie mylę to sitarski grał akurat :d

Luke04

Coooo??? No akurat jak mama telewizor przejęła... :/ Buuuuu....

Karafa97

Hehe wiedziałem że jest niewinny xD

DJMARIANDJ

To on jest Mózgiem??

Anabell_

W zasadzie to Rozumem (Sercem oczywiście nikt inny niż sam Jarosław Rowerek, e... Boberek).

LokLambert

Kuźwa 3 lata później, dzięki za odpowiedź xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones