Michael BayI

Michael Benjamin Bay

6,4
6 178 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Michael Bay

Kręci filmy w ten sposób że można dostać wizualnego orgazmu. Podziwiam pana Baya.
I huj w dupe dla tych co mówią że kręci szmirę itd. W większoci fani jakis don Corleonów
albo filmów z lat 80 i tego typu gówien maja gówniane pojęcie o obrazie i kręceniu
takimżeby widz miał dobrą rozrywkę. Filmy typu star trek star wars i tego typu gnioty kręcone
telefonem komórkowym możecie sobie wsadzić w dupe razem z głową.

Wielki szacunek dla Baya bo tylko jego kino jak na razie przyciąga moją uwagę.

Grzybomir

Właśnie po takim stylu pisania i wypowiadania się najłatwiej rozpoznać na forum publicznym średnio bystrych, za to bardzo chamskich nastolatków Czyli dosyć znaczny procent wszystkich fanów Baya. Brawo.

JaszczurXP

Jestem kulturalnym człowiekiem tylko jak czytam wypociny takich ślimaków co oglądają jakieś stare badziewie typu indiana jones czy innne nawet nie bede wymieniał z nazwy bo za długo to mnie krew zalewa. to tacy byli komuniści - Za komuny bylo lepiej! Stare filmy też są lepsze! . Nara tobie i innym ślimakom nie potrafiącym docenić tej pracy którą on wykonuje moim daniem najlepiej w każdym detalu.

Grzybomir

Problem w tym że najnowszy Indiana Jones powstał w tym samym czasie co dwa ostatnie filmy Baya. Ja też twierdzę że wiele starych filmów było lepszych niż np: Transformers: Zemasta upadłych i nie uważam się za komunistę. To że inni mówiąc coś zaczynają od zdania; Za moich czasów to lub tamto..... wynika raczej z tego że dawne czasy, muzyka, filmy itp kojażą się im z ich młodością. Gdybyś nie był średnio bystry wiedziałbyś o tym. Poza tym najprawdopodobniej za 20 lat sam będziesz tak mówił wspominając dzisiejsze produkcje. Gdyby nie Spielberg, i Lucas oraz ich Indiana, Szczęki, i Gwiezdne wojny to Bay jakim dziś go znasz by nie istniał. Mój drogi to Spielberg. Tak ten od Indiany produkuje ostatnie filmy Baya którymi tak się podnieczasz, a Lukas. Tak też ten od Indiany, i dodatkowo Gwiezdnych wojen od czasów Perll Harbor po Transformery robi do nich efekty specjalne. Ale skąd ty mogłbyś to wiedzieć. Nara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones