Michael C. HallI

Michael Carlyle Hall

8,6
11 600 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael C. Hall

Kto to jest? Nie widziałam żadnego filmu z tym panem, słyszałam tylko o Dexterze... Skąd więc tak wysoka pozycja i aż tyle wyższa od np Leonarda DiCaprio? Osobiście uważam, że jest znakomitym aktorem, ale może muszę zobaczyć jakiś film z udziałem Michaela Halla. Chociaż po ilości nagród raczej nie spodziewam się czegoś dużo lepszego od DiCaprio...

Ale mogę się mylić...

babrysia

polecam zacząć oglądać dextera od pierwszego sezonu
niesamowicie wciąga dziś skończyłem oglądać 4 serię a zaczołem w październiku
nie chodzi tylko o to jak on gra ale kogo gra

www.najleprzymasaz.pl

ok, chyba się skuszę ;)

użytkownik usunięty
babrysia

Niestety ma bardzo ubogą filmografię. Mimo to, polecam obejrzeć najpierw Six Feet Under, a następnie Dexa. To co przeżyłem po obejrzeniu najpierw jednego, a następnie drugiego serialu to jednym słowem szok - czułem się jakby postać Dextera i Davida grały dwie zupełnie różne osoby, zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym. SZOK!

użytkownik usunięty

Ma talent, ale nie samym talentem człowiek żyje. Jakaś dobra rola filmowa na pewno by mu nie zaszkodziła, stałby się bardziej wiarygodny dla szerszej publiczności.

użytkownik usunięty

Na razie jest wręcz NIEWIARYGODNY. Nie powinien być aż tak wysoko w rankingu.

użytkownik usunięty

Właściwie jest 51. Zważając na to, że przed nim są Skarsgard i jakiś Ian to nie jest to tak wysoko. Hugh Laurie jest 18... Nie mówię że źle gra, jest dobry, ale za nim są aktorzy wybitni: Brando, Crowe, Day-Lewis, DiCaprio, Fiennes, Oldman, Penn, Spacey... Trzeba się z tym pogodzić, to jest tylko ranking Filmwebu i już.

Dokładnie. Tylu znanych, wspaniałych aktorów jest niżej, za nisko. Ale fakt faktem - ranking Filmwebu, nie należy się zbytnio przywiązywać. Wejdzie jakaś masówka do kin i nikomu dotąd nieznany aktor zajmie nagle miejsce w pierwszej 15... Życie :)

Czekają nas filmy z Michaelem, które ja napewno obejrzę:
- East Fifth Bliss
- Peep World

Pozdrawiam!!

babrysia

Dextera gra znakomicie trzeba mu przyznać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones