Michael Goldenberg

6,1
498 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Michael Goldenberg

?????????????????????????????? ??????????????????????????

untitled

dlaczego nie wiem?? czy na dobre tesh nei wiem?? zobaczymy...

untitled

Zgadzam się i popieram. Steve Kloves jest naprawdę genialny - zwróćcie uwagę na scenariusze czterech części filmu o HP, jak tam wszystko idealnie do siebue pasuje.

Bruce_Lee

Zgadzam sie, ze Steve Kloves świetnie powiązał 4 filmy....ale...
Michael Goldenberg bardzo fajnie ujoł 5 tom... niesamowicie skrocil tak obszerna książke... bylem w szoku....naprawde pod wrazeniem jestem nadal ;pp

jestem pewny, ze Steve Kloves by ZAKON FENIKSA tak "napisał", że film trwałby 160 minut i było by fajnie...

aa tak:( nie było Quidditcha ja nie wiem czego gu usuneli ;//

untitled

na szczeście na Filmwebie jest juz napisane, że scenariusz znowu pisze Steven Kloves:)))))))

untitled

oczywiście do 6 części :)))))) tak wiec miejmy nadzieje, że to, że drugi raz jest ten fatalny rezyser, to scenarzysta napisze porzadny scenariusz i film nie bedzie tak slaby jak 5 cz:)

użytkownik usunięty
untitled

Scenarzystę zmienili, ponieważ Steve Kloves był w tym czasie zajęty przy produkcji jakiegoś innego filmu, a jak wiadomo spieszyli się z kreceniem i dali pisanie scenariusza temu lumpowi. Nie podobal mi się totalnie, usunęli mnóstwo ciekawych rzeczy, a zostawili dłużyzny.

untitled

Ja tam się nie będę wypowiadać, że zmienili na lepsze..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones