Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
958 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

Boże...ja się dopiero dowiedziałam, nie mogę uwierzyć.Dosłownie połykam łzy,mam wrażenie,że to głupi dowcip.To dla mnie koniec jakiejś epoki.Odszedł człowiek, którego dopiero zaczynałam kochać i podziwiać za jego muzykę,a którego już dawno pokochałam za wrażliwość.
Może przynajmniej tam gdzie jest, będzie naprawdę kochany;-(
Żegnaj Michael(*)

Ekranizacja

R.I.P. Królu! Dowiedziałem się o tym dziś w nocy w radiu i nadal nie mogę uwierzyć. Nikt Go nie zastąpi, był jedynym takim piosenkarzem!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
konrii_2

Sam jesteś pedofil debilu.

Dobrze, że Michael już nie będzie musiał słuchać takich durnych oskarżeń. Dość się wycierpiał z życiu, najpierw poje.... rodzina, potem choroba, oskarżenia o molestowania, rak skóry. A mimo to pozostał cudownym człowiekiem, i jeczsze chciał koncertować. Był niesamowity, i nikomu nigdy nie pozwolę GO obrażać.

Rest in peace Michael.

wrzos09

Ja jestem ciekawy czy te oskarżenia były prawdziwe...

Reven_4

Oczywiście, że nie były. Ktoś wymyślił bajkę, żeby kase od niego wyciągną. Proste jak konstrukcja cepa, nie ma nad czym sie zastanawiać. Poza tym wiecie co to znaczy NIEWINNY?... chyba nie.

wrzos09

W każdym bądź razie nie da się zaprzeczyć, że te oskarżenia bardzo wpłynęły na jego wizerunek, nawet popularność tzn na jej spadek, o finansach nie wspominając... Podobno musiał sprzedać ten swój Neverland, żeby opłacić adwokatów.

użytkownik usunięty
Reven_4

R.I.P, king
Michael Jackson
1958-2009

[*] [*] [*] ;( ;( ;(

Nie da się go zastąpić. Pozostawił po sobie tyle piosenek, że nie da się go zapomnieć... Ja też dopiero co zaczęłam go słuchać, podziwiać i kochać.

[*] [*] [*] ;( ;( ;(

konrii_2

jednego pedofila mniej
jak mozecie go żałować

Nie masz pojęcia, jaki ból sprawiłeś mi tymi słowami.Nie masz najmniejszego pojęcia.Nawet nie mam sił, żeby Cię wyzwać, chociaż chciałabym. On nie żyje przez takich żałosnych, malutkich i prymitywnych ludzi jak Ty.Obym nie spotkała nigdy Tobie podobnych.

użytkownik usunięty
Ekranizacja

Echofirdow daj sobie z tymi dzieciakami spokój on pewnie nie wiedzą kto to Michael Jackson dlatego tak piszą.

MJ FOREVER!! [*]

[*]

Bobey

R.I.P. MJ [*]

maniac4life,
pewnie masz rację, ale ja po prostu nie mogę się pogodzić ze śmiercią Michaela, a jeszcze bardziej z takim prymitywem.Po prostu nie mogę;-(

Ekranizacja

Mnie również przytłacza ignorancja, bezduszność i niezmierne prostactwo w stosunku do MJ'a, nawet w obliczu śmierci. W końcu dadzą mu święty spokój.

konrii_2

Michael Jackoson został oczyszczony z podejrzeń! Nie był pedofilem!

konrii_2

zgadzam sie w 100%

Ekranizacja

konrii_2 on nie był pedofilem. nawet oskarżono go o to ale ustalono że był niewinny. więc nie możesz tak mówić.
R.I.P Michael
zawsze pozostaniesz w mojej pamięci i w sercu.
[*]

użytkownik usunięty
adziiiaaa

konrii - zastanów się , co piszesz, bo takimi tekstami ranisz niejedna osobę. ;( poza tym oceniaj go po dokonaniach, a nie po tym jakim był człowiekiem, bo o tym to tak naprawdę g***no wiesz. jak i my wszyscy

To wydaje się irracjonalne...;((Jak to? Michael nie żyje??
Wielcy artyści opuszczają ten świat w zastraszającym tempie. Tragiczne ;((

Ekranizacja

[*] On był od zawsze, wychowałam się na jego piosenkach, wciąż nie mogę w to uwierzyć ;(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gugu21

ja się zgadzam z wrzos09...
<za krótki>

gugu21

yhy każdy może pisać to co chce o nim :) dla mnie był on SUPER i nikt nie bedzie mi wmawiał ze nie był... to człowiek legenda ślad po nim nie zaginie on tak naprawde nie odszedł może nieliczni sądzą ,że MJ był do dupy ,jak każdy miał jakieś sprawki na koncie ale to nie znaczy ,że od razu musiał być gnębiony przez media itp. jego życie tez nie przypominało sielanki :( miał bardzo złe dziecinstwo a tak na marginesie to że on jest wspanały to nie bzdury :) [*] R.I.P żegnaj człowieku legendo [*]

Tupac512

taaa wspaniały człowiek był. Napisał takie piosenki, że można je cały czas słuchać i nigdy się nie znudzą - tak jest przynajmniej u mnie ;)
'Ślad po nim nie zaginie' - tak to prawda...

gugu21

Nie pisz, że był pedofilem, bo tego tak naprawdę nikt, oprócz samego Jacksona, nie wiedział, nie wie i wiedzieć nie będzie.
Ja zapamiętam jego muzykę, nie osobowość, bo to nie nam osądzać jaki był naprawdę.

gugu21

Gugu21,
jest mi Cię żal. Widzę, że tak jak wielu masz swój mały ciasny światek.Ale odpowiem skrótowo.
1.Nie po to robił operacje.
2.Patrz wyżej.
3.Nie był pedofilem.
Ile razy można w kółko to samo wałkować?
Będe pisała, że był wspaniały bo był. Normalni ludzie o tym wiedzą. Zresztą uszanuj to, że nie żyje. I pamiętaj, że sprawiasz ból wielu osobom,pisząc o Michaelu z taką pogardą, w dodatku mając o nim zerowe pojęcie.

gugu21

Sam jesteś chory psychicznie... Jesteś debilem i ignorantem, takich jak ty
powinno się tępić, albo do pieca od razu -.-. Jeżeli nic nie wiesz o nim to
stul pysk.
Po 1. Nie jest potwierdzone, że miał operacje wybielania skóry.
Po 2. Gdybyś się trochę zainteresował jego życiorysem, zamiast pisaniem
bzdur na forum, to byś wiedział, że jego Ojciec go maltretował, gdy MJ był
mały.
Po 3. Jego Ojciec zafundował mu operację, by zatrzymać jego dojrzewanie...
Nafaszerował go kobiecymi hormonami.
Po 4. Tacy debile jak ty zrobili z niego pedofila... On sam nie miał
dzieciństwa, to nie chciał po prostu, by ktoś cierpiał tak jak on.

To nie wina MJ, że miał zaburzenia emocjonalne, ale jego Ojca.
Następnym razem odetnij sobie palce, zamiast pisać takie głupoty na forum.
Nie wiem jak można być, aż tak niedorozwiniętym umysłowo jak Ty!

gugu21

hahaha uśmiałam się, ty jestes poje**ny człowieku!
poczytaj o nim chociaz troche to bedziesz wiedział, że miał chorobę skóry - bielactwo przez co stał się biały, bo nie ma czegoś takiego jak wybielanie skóry ;] co do molestowania to żadnego człowieka nie można obwiniać bez dowodów i udowodnienia winy, a jemu NIC nie udowodniono. A co do ciebie to nie możesz oceniać kogoś kogo znałeś tylko z gazety typu Fakt

Ekranizacja

Uwielbiam "Dirty Diana"

Jeżeli ataki na Jacksona dotyczące różnych sfer jego życia były nieprawdziwe i jeżeli przez to [media/antyfanów] czuł on z ich strony jakąkolwiek podłość ludzką i nie zaznał przez to nigdy odczucia bycia naprawdę kochanym (nie mówię tu o milości jego fanów do niego) tzn że ten cytat "Śpieszmy się kochać ludzi - tak szybko odchodzą" jest jak najbardziej adekwatny do jego osoby

EM_DE_KE_AS

Hm w opisie na filmweb jest napisane że umarł mając 51lat.. drobna pomyłka umarł mając 50lat..

51urodziny miałby za 2miesiące i 3dni~

[*]

Ekranizacja

Michael...I'll never let you part
For you're always in my heart! ;(

Ekranizacja

ja gdy się dowiedziałam też byłam w wielkim szoku.
myślałam że to jakiś telewizyjny żart . . .
ale potem włączyłam telewizje amerykańską . . . ;(
i wtedy już UWIERZYŁAM bo akurat o tym mówili.
KRÓL POPU zmarł [*] tak nagle . . .

; (((

mycha9441

wy pojęcia nie macie a sie odzywacie jakbył taki nie winny to czemu wypłacił rodzinie skrzywdzonego dziecka 20 milionów dolarów
bo sąd tego wymagał nie chcieli go zamknąć w więzieniu mimo ze był winny to woleli załatwic sprawe jego milionami i udało mu sie kupował wszystkich adwokatów, sędziow itp itd...
wiecie jakie jest prawo w USA za pedofilów skazują na 150 lat albo i więcje ale nie tego odmienca rasowego nie wszystko uszło mu płazem
no prawie wszstko bo prestiż ucierpaiał
mnie ciekawi tylko jedno czy on był rasistą czy nie nawidził czarnych do tego stopnia ze musiał z twarzy zrobić sobie galarete?

konrii_2

Nawet nie będe czytała tych wypocin. Wystarczająco dużo wyczerpałam chusteczek.
Jesteś żałosny. Widzę, że mieszanie z błotem i doszukiwanie się jak najgorszych rzeczy byleby tylko się doszukać u zmarłych, to Twoje ulubione zajęcie. Poświęć więc mu się w z daleka ode mnie i innych fanów MJ. Cierpimy, rozumiesz to?!!!

Ekranizacja

[*]:( ;( ;( chlip chlip <płacz> na zawsze w naszych sercach!!!

konrii_2

Mądry się znalazł !
Po 1 . Jakbyś wiedział coś o nim to byś nie pisał takich oszczerstw .
Z tego co wiem to adwokaci odradzali mu płacenia tych pieniędzy , bo od razu wyjdzie z tego że jednak był winny . Jednak on wolał zapłacić żeby mieć święty spokój . A był to czas kiedy prawie wszyscy się od niego odwrócili i miał już gdzieś to co o nim ludzie mówili.
Ja doskonale wiem że nie był ideałem i może masz racje . Ale jestem pewna że to wszystko co działo się wokół niego to była winna rodziców , mediów i ludzi podobnych do ciebie .
Po prostu nie dorósł. Ale ja będę go zawsze cieple wspominać , bo dla mnie był i Jest wielkim , niepowtarzalnym artystą.

konrii_2

ZGADZAM SIĘ Z konrii_2..... Ludzie dajcie spokój... może był i artystą, ale był też pedofilem... czy to tak trudno przyjąć do wiadomości... jak ktoś umiera to zawsze się wydaje, że był ideałem... a to rzadko jest prawdą... lubicie go to OK, ale nie zapominajcie, że nie ma ideałów... :p

sweetblondi_04Ruda

czy tak trudno przyjąć do wiadomości, że ostatecznie był NIEWINNY ?

Polecam więcej "kolorowych gazetek", z pewnością staniesz się jeszcze "mądrzejszy"

Ekranizacja

................

[*]

[*]

reesee

R.I.P Królu !!!!!!!!!!!! :((((((((((((((((((

użytkownik usunięty
Ekranizacja

Nielepszy z najlepszych!!! Drugiej takiej gwiazdy jak on nie będzie ;((( do teraz nie dotarła do mnie informacja o jego śmierci, nie mogę w to uwierzyć... Mój największy idol, dzięki niemu pokochałam tańczyć, zawsze marzyłam by być tak dobra jak on, ale chyba nigdy nikomu się to nie uda, by mu w 100% dorównać. Uwielbiam jego piosenki, na imprezach najlepiej się do nich bawi, zresztą... co to dużo pisać, po prostu MISTRZ!!! I nie obchodzi mnie co piszą inni na jego temat, ja wiem swoje, też czytam gazety i oglądam wiadomości, były afery, ale co z tego? To jego prywatne życie, ja go ubóstwiam za talent, a z tym się chyba każdy zgodzi, że talent to on miał... no! ;];];]

I will never forget you Michael [*]

Ekranizacja

Fakt talent to on miał niesamowity ...


[*]... MJ na zawsze w pamięci :(

Ekranizacja

Nie potrafię wyrazić jak wielką pustkę i żal czuję. Kiedyś uważałam, że Jackson to jakiś tandeciarz i to wiocha słuchać Jego muzyki. Jakieś kolorowe ciuchy, w ogóle z której choinki się urwał? I co ten człowiek wyprawia... (Bo przecież tylko rock i metal to wartościowa muzyka...).

Mimo wszystko Jackson towarzyszył mi od zawsze w mniejszym bądź większym stopniu - po prostu nie dało się o Nim nie słyszeć. Przejść obojętnie.

Ostatnio odkryłam Jego fenomen i zrozumiałam w jak wielkim byłam błędzie. Zakochałam się w muzyce, tańcu, w tym co stworzył i jak. Doceniłam Jego twórczość, wkład w kulturę, we wszystko. Tego nie da się opisać. To trzeba osobiście przeżyć. W ogóle, co ja wypisuję - Król Popu nie potrzebuje niczyich rekomendacji.

I już wiem, że Michael Jackson to kult, a nie tandeta. Tylko pluję sobie w twarz, że tak późno się zorientowałam.

Spoczywaj w pokoju Michael [*]

Ekranizacja

To szok dla każdego fana. Dla mnie również. Podobnie jak niektórzy z Was myślałam, że to głupi kawał i kilka godzin to do mnie docierało.

marzena_kosiela

Drugi dzień, a ja wciąż nie mogę uwierzyć;-(
Dziś w nocy była u nas straszna burza. Pioruny tak waliły, że aż się obudziłam.Przypomniałam sobie o śmierci Michaela - to było, jakby drugi raz usłyszeć tę wiadomość.Żeby znów nie płakać i zasnąć, wsłuchałam się w tę burzę. Pomyślałam,że to może moonwalk Michaela tak wstrząsa niebem:-)
I chyba tak trzeba myśleć, żeby było lżej na sercu...

Ekranizacja

"moonwalk Michaela wstrząsa niebem"....

Ekranizacja

A ja myślę, ile stracił właściwie sam się do tego po części przyczyniając.

EM_DE_KE_AS

Tak...teraz oglądałam TVN24 gdzie wałkowano temat operacji wybielających i pedofili. Kozyra prawie,że nazwał go pedofilem.Ograbiają go nawet po śmierci, zero poszanowania. A ja myślałam, że chociaż logo telewizji będzie na czarno, jakaś minuta ciszy, cokolwiek! Nic...:-/

Ekranizacja

[*]
Zmarł Król-odeszła pewna epoka:(
[*]

agusskafw

O tak tu przyznam rację - odeszła pewna epoka. Ok. I koniec i skończyło się, trzeba się z tym pogodzić i żyć dalej, a nie rozpaczać...

Ekranizacja

Echofiordow, rozumiem, że odszedl wasz idol. Rozumiem, że może byc wam z tego powodu przykro. Ale nie spodziewaj się że od razu zrobią Ci żałobę - już nie narodową, a światową (bo to chyba tak powinno się nazywać). Jeśli tak myślałaś to źle myślałaś. Minutą ciszy to sobie możecie sami indywidualnie...
Ja nawet bym nie chciala żeby było takie coś to by była dopiero głupota. Drażnią mnie nasze narodowe - rodzime żałoby - też nie wiadomo po co robione. A tu jeszcze czytam takie coś.

Pan R.Kozyra może i się tak o nim wypowiadał - z jednej strony nie ma czemu się dziwić. Piszesz że zero poszanowania - oni go nigdy nie szanowali. Zauważ że nikt nigdy go nie szanował (nie mówię o fanach tylko o wszystkich innych). Całe jego życie odkąd zrobił sobie operacje (od pierwszeych wzmianek na ten temat) wszyscy mieli z niego niezły ubaw.

Nie jestem za tym, żeby w ogóle wałkowano jakikolwiek temat. O nim, czy o każdym innym. To był zwykły człowiek. Jak każdy z nas - tylko że bardziej znany. Dlatego powinni potraktować go jak każdą inną znaną osobę, która umrze: czyli napisać że wtedy i wtedy o tej i o tej zmarł ten i ten. I TYLE! KROPKA. A nie robić pogadanki jak z papieżem kilka lat temu. - Co też bylo przesadą. Ludzi mordują tymi żalobami.
Jak nie znałam człoweka osobiście nie rozpaczam.

Ja jestem ciekawa, czy jak Patrick Swazye przegra walkę z rakiem, czy też będą o nim tak gadać drugi dzień. Mogę się założyć że nie. Nomen omen - Patrick to mój ulubiony aktor. I też byłoby mi smutno. Już mi jest przykro że zmaga się z chorobą, ale ludzie jakoś muszę z tym żyć. I nie będę rozpaczać ani pisać świeczek, ani biadolić. Mimo że bardzo go lubię jako aktora. Tylko jako aktora. Bo nie jest dla mnie żadną mi bliską osobą, żeby musieć potem żałoby wyczyniać. Ludzie opamiętajcie się troche

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones