Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

W żaden sposób nie podważam jego talentu, ale czy on w ciągu całej swojej kariery skomponował albo napisał słowa do chociaż jednej piosenki?

freakingduffy

Jackson pisał piosenki i to do wszystkich swoich utworów.. np. Heal the World, Earth Song, Morphine, i wiele innych

maciejek93

Nie do wszystkich, a do większości. Na "Invincible" są chyba tylko trzy jego kompozycje (a w każdym razie trzy indywidualne) ale za to te najlepsze.

antygrafik

no o to mi chodzi .. prawie wszystkie napisał i skomponował ..

freakingduffy

gowniany muzyk ? czlowieku, zanim zaczniesz pisac takie bzdury to najpierw poczytaj, bo az zal patrzec na to co napisales. maciejek93 juz wyjasnil sprawe.

freakingduffy

Zanim wypiszesz bzdury zapoznaj się z życiorysem Michaela Jacksona. Już jako nastolatek zaczął tworzyć piosenki i ingerować w nagrania. Nie wiele roboty, wystarczy przeczytać historię kilku piosenek, jak byk jest napisane kto jest ich autorem. Nie mówię tu tylko o słowach, ale także o muzyce. Co jak co, ale posądzanie Michaela Jacksona o to, ze nie napisał żadnej piosenki jest po prostu : głupie, bezczelne, naiwne.... Nie bez przyczyny nazywać się go powinno artystą a nie piosenkarzem. Piosenkarz wykonuje, artysta tworzy, tak też robił Michael.

użytkownik usunięty
freakingduffy

jestem pewna, że przynajmniej 2/3 utworów napisał sam! podaj mi choć jednego artystę, który napisał sam wszystkie swoje piosenki?

W 100% popieram niewiele miał utworów gdzie ktoś mu napisał słowa piosenki większość napisał i skomponował sam....

indy90

No nie... Ignorancja. Ilu jest prawdziwych artystów, którzy sami pisali i komponowali swoje piosenki? Chyba można wymienić na palcach jednej ręki. Michael Jackson był jednym z niewielu. Był prawdziwym artystą, niemal wszystkie swoje utwory komponował i pisał sam! Więc zastanów się zanim coś napiszesz.

freakingduffy

Jest w Songwriters Hall of Fame... jakbyś wciąż i ciągle się upierał/a. (http://www.songwritershalloffame.org/exhibits/C116)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones