Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

Jak wiecie michael jackson umarl 25,06.2009 a dziasiaj jest 25.06.2011 2 rocznica jego
smierci dodalem ten temat na ktotrym mozna wypisac swoje mysli a takze wiem ze
michael mial tez wrogow [anty-fanow] ale oni nie maja tutaj wstepu chce widziec jego fanow
moze niektorym to wydaje sie glupie ale mam to tegokrola popu sentymencje w
dziecinstwie byl moim mentorem kiedy umarl nie moglem w to uwiezyc bylem o tej porze
na wsi jeszcze nie spalem zadzwonila do mniemama opowiadala mi ze powiedzieli w
radiu ze michael jackson nie zyje

OptimusPrimefilmaniak

Absolutnie Cię rozumiem. 25 czerwca o godz. 23.26 czas się dla mnie zatrzymał. Przeżywam dzisiejszy dzień tak samo jak rok temu i dwa lata temu. Cieszę się, że poznałam ludzi, którzy mają takiego samego bzika jak ja na punkcie Michael'a, zawsze lepiej jest przeżywać takie chwile razem. Co roku w sierpniu spotykamy się na zlocie o pięknej nazwie MJowisko i bawimy się przez 12 godzin w rytm muzyki MJ-a. Dlatego jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś to zapraszam Cię na ogólnopolskie forum fanów Jacksona www.forum.mjpolishteam.pl. Znajdziesz tam osoby, dla których Michael jest bardzo ważną osobą w ich życiu. Pozdrawiam

mszalka

Ja nie spałem tej nocy, gdy dwa lata temu, słuchając radia dowiedziałem się o jego śmierci. Pamiętam, wiele ciepłych słów na jego temat (w końcu) z ust spikera, a następnie puścili Billie Jean. Czas rzeczywiście się wtedy jakby zatrzymał, bo nawet internet się wszędzie zablokował, tylu ludzi się rzuciło, by coś więcej się dowiedzieć. Długo nie mogłem wtedy zasnąć, w telewizji na pasku informacyjnym wciąż leciały te same komunikaty, wszystkie dotyczące śmierci króla popu. A na drugi dzień nikt o niczym innym nie mówił, nawet na Filmwebie Michael od razu wskoczył w czołówkę rankingu, choć przecież aktor z niego żaden. Do czasu uroczystości pogrzebowych ten okres był mimo wszystko piękny, mówiono o nim tylko pozytywnie, w radiu puszczano jego przeboje. A potem zrobiło się odcinanie kuponów od jego śmierci. Na wp przez pół roku była jakaś wzmianka o nim, wymyślano coraz to bzdurniejsze rzeczy i teorie, po prostu zaczęło się żerowanie na jego śmierci i to już fajne nie było. No ale teraz miło jest go znów powspominać i dziś też sobie zrobię noc z jego piosenkami, choć wybranymi przeze mnie, bo tego typu zlotom raczej nie ufam.
Pozdrawiam!

lew890

Wiesz co, jest jeden zlot ogólnopolski , który odbywa się już od kilku lat w Łodzi. Myślę, że nie ma przyjemniejszej rzeczy niż taniec i śpiew przy muzyce, którą kochasz. Nie wiem skąd u Ciebie ten brak zaufania...Pozdrawiam

mszalka

wiem nie za bardzo dokladnie to napisałem śpieszyłem sie

mszalka

dzieki na pewno wejde

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones