Michael Massee

Michael Groo Massee

6,6
1 136 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Massee

Najpierw poczytajcie sobie cokolwiek o broni i jak wygląda kręcenie filmu!!!

Aktor NIGDY nie ma dostępu do broni. Wszystkim zajmuje się zbrojmistrz wraz ze swoją ekipą. Każdy aktor i statysta dostaje swój egzemplarz na planie przed samym kręceniem. Nie był by w stanie załadować prawdziwych naboi!

A teraz najlepsze, to nie prawda że użyto prawdziwych naboi zamiast ślepaków. Już tłumacze.

Z tymi nabojami to wyglądało tak. Nie miano ślepych naboi kalibru 44 wiec przyniesiono prawdzie i usunięto z nich proch pozostawiając spłonkę i pocisk. Przy wystrzale spłonka wrzuciła pocisk do lufy. Potem usunięto łuski ale zapomniano sprawdzić lufę. Na drugi dzień załadowano ślepe naboje i przez to nabój będący w lufie wyleciał z lufy i zadziałał jak prawdziwy. Winna była ekipa odpowiedzialna za broń. Nie sprawdzono lufy, a każdy ślepak wytwarza gazy pod ciśnieniem które moją napędzić każdy przedmiot w lufie.

Do tego bądźcie poważni. Co to za pomysł na morderstwo! To najbardziej naciągana teoria jaką znam.

Dragon_88

naciagane jest to co piszesz "nabój będący w lufie wyleciał z lufy" dobre :)
wiekszych bzdur nie czytalem

Lipiniorz25

Wiem, powinienem napisać pocisk, zwykłe przeoczenie, zdarza sie. Chciałem edytować ale już nie mogłem.

Dragon_88

Zgadza się tylko zdarza się że zbrojmistrz nie jest osobą kompetentną - tak było na planie filmu z Alekiem Baldwinem, że babka zbrojmistrz regularnie chlała i zażywała jeszcze trawkę

Dragon_88

powiem tak. ja tam uważam,że to nie było przypadkowe uzycie prawdziwych naboi. Ja tam go nie obwiniam,czy coś,ale jak jakaś gwiazda gra w filmie to do cholery ekipy filmowej obowiązkiem jest sprawić,żeby aktorowi się nie stała krzywda,a tamci to zaniedbali. Szkoda mi Brandona i jego tamtej dziewczyny,czy narzeczonej. Kariera stała dla niego otworem niedość,że dzięki nazwisku po tacie,to jeszcze po super roli w 'Kruku'.. Zapowiadał się ciekawy aktor.. Przynajmniej nikt o Nim nie zapomni.. nie zapomną o Nich. [*]

magda95t

ale to jest fakt co dragon_88 napisal
koniec z teoriami spiskowymi magda

magda95t

Chyba że to nie jest gwiazda, wtedy nieważne

użytkownik usunięty
Dragon_88

Po pierwsze dragon, to co napisałeś jest naciągane i to zdrowo. Mendez nie wypowiadaj się tylko po to bo akurat spodobała Ci się czyjaś wypowiedź. Bedziecie potwierdzać wszystko, czym was będą karmić, by nie rodzić teorii spiskowych. Czy to był spisek, trudno powiedzieć. Ale jedno jest pewne Michael Massee, jest tu taka samą ofiara jak Brandon. Facet ma zniszczona psychikę i do końca życia musi borykać się z tym, że odebrał życie jedynemu synowi legendy filmów akcji. Brandon tylko taka osobą dla mnie będzie. I w odróżnieniu od komentarza Magdy, sądzę że Brandona nie czekała żadna sława godna jego ojca. Nigdy nie miał zbytniej szansy na to. Do końca życia byłby w cieniu swego rodziciela. Reasumują Dragon_88, MendezZ, magda95t nie zabierajcie głosu w sprawach, o których bladego pojecia nie macie cytujac źródła, które nie jak nie potwierdzą już swojej racji.

użytkownik usunięty

Tu się z tobą absolutnie zgodzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones