Michael Nyqvist

Rolf Åke Mikael Nyqvist

7,6
10 081 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Nyqvist

....ale mnie kręci zajebiście. Dobry aktor.Charakterystyczny.

Likte

Ma dobrą, bliznowatą twarz.

Likte

Jest przystojny... trzeba tylko umieć patrzeć. A co Daniel Craig może jest piękny?? To aktorzy z tej samej półki... a "baby" na tego drugiego piszczą??? Proszę.
http://www.filmweb.pl/person/Michael+Nyqvist-31644 to najlepszy dowód że niezły z niego facet, a jeszcze lepszy aktor.
Więc trzymam z Tobą:-)) mnie też kręci!!

medora1

Ależ Daniel Craig może Michaelowi przysłowiowe byty czyścić, nie wiem co ludzie w nim widzą…

medora1

Dołączyłam do was dziewczyny! Mnie też on kręci! Ma piękne oczy i jest taki męski i ciepły jednocześnie…To znaczy był… Wielka szkoda.

Likte

Kręcić sobie Ciebie może ale czy to dobry aktor jest? Po 2 częściach Millennium jestem zrozpaczony jego odgrywaniem scen w które trzeba włożyć jakieś emocje.

reese

Widziałam prawie wszystkie filmy z nim i śmiem twierdzić,że to aktor z wyższej półki. Może w Millenium faktycznie nie odzwierciedlał w pełni osobowości książkowego bohatera ale to już mogą ocenić Ci którzy książkę/ki czytali. Do mnie w tej roli przemówił i ja widzę tylko takiego Blomqvista:)

Likte

Ale ja nie oceniam go pod tym względem, sam nie czytałem książki. Po pierwszej części jeszcze mnie to śmieszyło ale po drugiej jestem zawiedziony jego grą. Typowa gra wychodzi mu na poziomie problem się pojawia kiedy trzeba jakieś emocje wykrzesać i wtedy daje ciała. Trochę mnie to dziwi bo nie tak go pamiętałem z innych filmów no ale jego wyczyny w Millennium mnie nie porwały ;)

Likte

ja też :) innego Blomqvista nie ma !

Likte

kreci? ku r w a co za tekst.

spidermarx

co za inteligentna riposta.

Likte

Kochana to buc jakiś, wypierdek mamuta, nie przejmuj się osłem…

spidermarx

Tak kręci! I mnie również kręci, a jak tego nie rozumiesz to nie nasza wina. Geny, może lenistwo i wyrosłeś na nieogarniętego! Nie ma też lepszego Blomquvista od niego! Grał moim zdaniem bardzo dobrze, to był gość, który mierzył się z ciężkimi sytuacjami w swoim życiu, mógł mieć początki depresji, moim zdaniem świetnie tą rolę wymyślili z reżyserem… To cholernie pociągający aktor! I chyba to bardziej oceniać kobietom niż mężczyzną, chyba, że jesteś gejem, wtedy zrozumiem.

Likte

Podpowiedz zatem ciekawe pozycje (filmowe ;-) z ww aktorem.

czerstwy

Masz czerstwiaku listę filmów z nim, sam sobie obejrzyj i dojdź do swoich wniosków, wtedy pogadamy o jego grze! Masz mózg, to z niego skorzystaj, bye, bye!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones