Kto płakał? Bo ja po tej scenie (kto oglądał ten wie) smutno zawsze mi było. W ogóle on i jego strzała oraz scena mordowania załogi właśnie tą strzałą powinna dostać oscara.
Rooker ma 175 cm wzrostu a nie 187. To dość spora różnica. Swoją drogą świetny aktor, może nie ma jakiegoś niskiego, srogiego głosu ale do ról złych charakterów/twardzieli świetnie się nadaje.
grając w Cod BO 2 i usłysznie dubingu Harpera już rozponałem z Merle Dixona z the walking dead :D ogolnie pozytywny gość dobrze udaje Koksika i cwaniaka