Michael Winterbottom

6,1
296 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Michael Winterbottom

"Wonderland" wspaniały, za ten film ma u mnie 10/10 i kredyt zaufania.
"Code 46" po prostu niezły, które filmy najlepsze, które warto zobaczyć?

mona_4

Najlepszy to chyba "Więzy miłości". Polecam, choć to bardzo mocne, przygnębiające kino. Poza tym "24 Hour Party People " i "I want you" - te filmy również warto zobaczyć. Odradzam "9 songs", bo to straszny badziew.

Rafikii89

Myślę podobnie Wolandzie.
..........................

.............................


:-)

mona_4

"I want you" naprawdę "niezły", z jednej strony jest chemia między bohaterami, jest napięcie, tajemnica, do końca nie wiadomo, kto jest kim, ale też daje do myślenia - problem poczucia winy. Bardzo dobrze zrobiony, i jest Alessandro Nivola. :)

mona_4

Więzy miłości!!!!!!!!!! Jeden z moich ulubionych filmow w ogóle, Winterbottoma niewiele widzialam, ale odradzam "With or without you" :|

satrina

Widziałam dopiero 6 filmów Winterbottoma i jest w mojej ścisłej czołówce top5 rezyserów.
Najlepszym filmem jest póki co "I wan You", zaraz potem "Code 46". Musze przyznac szczerze, iż mam mieszane uczucia co do "A mighty heart" i "Road to Guantanamo". Dlaczego właściwie Winterbottom ma tyle filmów o Pakistanie/Afganistanie (mówię tu nie tylko o 2 wyżej wymienionych), wie może ktoś?

mona_4

Widziałem 6 jego filmów (na razie):
1. "Więzy miłości" 8/10;
2. "Genua. Włoskie lato" 8/10;
3. "Wonderland" 7/10;
4. "Cena odwagi" 7/10;
5. "Tristram Shandy. Wielka bujda" 6/10;
6. "9 songs" 1/10.

Davus

nie moge sie zgodzic, moim zdaniem 9 songs to dobry film ;p

Orest_Lenczyk

Obejrzałem jeszcze "Kodeks 46" i dałem mu 8/10. :) A "9 songs" to - jak ktoś napisał gdzieś wyżej słusznie - chała. No, ale można każdemu reżyserowi jedno badziewie wybaczyć. :P Gorzej, jeśli robi same badziewia.

Davus

Zmieniłem zdanie na temat "9 songs" po obejrzeniu tego filmu wczoraj po raz drugi. To nieudany eksperyment, ale w sumie - nienajgorszy. :P

Davus

Podwyższyłem mu ocenę na 5/10. Na tyle samo oceniłem "Mordercę we mnie", a siódemkę dałem "Drodze do Guantanamo".

Davus

"Pragnę Cię": 6/10, "Na tym świecie": 8/10

Davus

Albo dobra: jednak "Pragnę Cię": 7/10. Podobnie: "Doktryna szoku".

Davus

"Na tym świecie" - jednak 7/10 (po namyśle). Taka sama ocena dla filmów "Aleja snajperów" i "24 Hour Party People".
Jeszcze "Królów życia" zamierzam dzisiaj obejrzeć. ;)

Davus

No i dałem "Królom" 8/10. :)

Davus

Jeszcze "The Trip": 7/10

mona_4

Kilka widziałem. Jedne się podobały, drugie mniej. "Wonderland" dobry, ale nie zachwycił jak "24 - hour party people". Ten film to po prostu cacko z dziurką. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones