Michelle Borth

Michelle Teresa Borth

6,9
942 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Borth

Taka była moja pierwsza reakcja jak zobaczyłem Michelle w "Tell Me You Love Me" ponieważ hmm... może tylko mnie się tak zdaje ale ona jest niesamowicie podobna do Kate Beckinsale ( którą lubie, nawet bardzo :D ). Po obejżeniu kilku odcinków zacząłem ja spostrzegać jako zupełnie indywidualną osobę i przestałem ją kojażyć z Kate :D Fajna jest, ładna i uzdolniona...
Jako że napisałem pierwszy temat na jej stronie ( czyli tutaj) mam nadzieję że ktoś też podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat Michelle Borth :D
Pozdro.

___PREDATOR___

hehe, no moja reakcja była podobna jak ją zobaczyłem w "Supernatural" :) poprostu piękna, slicza, cudowna i nawet dobrze zagrała;))

matiak66

w Supernatural? Który sezon i odcinek? ;)
Jakoś nie mogę jej sobie przypomnieć.
Może dlatego, że też jestem kobietą i nie zwracałam uwagi..akurat na nią.

Cattheriine

Hej ja też uważam że Michelle jest podobna do Kate Beckinsale,widziałam tą aktorkę w The Forgotten i tak się na nią patrzyłam,patrzyłam i wydawało mi się że skądś ją znam,że kogoś mi przypomina ale przejrzałam jej filmografię i okazało się że nie oglądałam żadnego jej filmu oprócz wspomnianego wcześniej serialu,dopiero jakiś czas pózniej skojarzylam ja wlaśnie z Kate i nawet moze nie chodzi tu o podobienstwo fizyczne ale o mimike,sposob mowienia.

Cattheriine

Zagrała w Supernatural jako Carmen jest to S02E20 pod tytułem "What Is and What Should Never Be" (to ten odcinek gdzie Dean został uwięziony przez Dżina w idealnym wg niego świecie).

___PREDATOR___

a mi znowu na początku przypominala Marise Tomei (ten nosek zadarty)

___PREDATOR___

Bardzo zdolna i do tego piękna aktorka. Dla niej obejrzałem do końca takie ''arcydzieło'' światowego kina jak "Komodo kontra kobra" (choć cały czas miałem nadzieję że któryś z tytułowych "bohaterów" wyjdzie z ekranu i zakończy me męki:))

tommy28

wypisz wymaluj, jak siostra Kate Beckinsale

___PREDATOR___

Nie wiem czemu ale kiedy ją oglądam ciągle przypomina mi Sarę Quin z zespołu Tegan & Sara którego zresztą jestem fanką :P

___PREDATOR___

Witam, minęły już ponad 3 lata odkąd napisałem ten pierwszy post : ) a zainteresowanie Michelle nadal się utrzymuje i wzrasta - to miłe :D Każdy widzi w niej kogoś innego, przyznaję że słusznie - są pewne typy ludzi którzy są podobni, posiadają podobne cechy charakterystyczne... A co do urody i talentu Michelle to można ja teraz podziwiać w Combat Hospital - serial ABC o szpitalu wojskowym w Afganistanie (Kandahar), dość przyzwoity serial, polecam się zapoznać. Pozdro.

___PREDATOR___

Druga Beckinsale, śliczna ściera. Zobaczyłem ją w combat hospital i od razu skojarzenie z Kate :D

___PREDATOR___

W takim razie polecam obejrzec "A Good Old Fashioned Orgy" ;)

CyboRKg

Prawda... Do tego pokazała swoje piękne ciało. Zdjęcia w bikini powalają!!! Sama słodycz...

MrJUVE

a ja polecam zobaczyć ją w "Hawaii Five-0" ;) co prawda na początku serialu pojawia okazyjnie, ale z czasem jest jej tam coraz więcej ;) a co do pokazywania ciała, jest tam kilka scen, kiedy jest w bikini :P

___PREDATOR___

Oglądając "Hawaii..." jej uroda przywodziła mi na myśl Noomi Rapace :) Michelle to ładniejsza wersja Noomi Rapace :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones