Mickey Rourke

Philip Andre Rourke Jr.

8,0
22 158 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mickey Rourke

wiem że to głupie ale tylu aktorów tam jest że postanowiłem rozpropagować i naszą kochana "Rurke" ;) zamieściłem większość starych dobrych fotek z tego "łagodnego" okresu aktorskiego Mickeya więc serdecznie zapraszam oto namiary:

http://nasza-klasa.pl/profile/13006162

po prostu wciśnijcie "dodaj do listy znajomych" na jego profilu a ja was zaakceptuje ;P jestem otwarty na wszelkie propozycje co do fotek które mam tam dodać więc jakby co to wysyłajcie wasze sugestie.. pozdrawiam- Kuba..

kubem4

chętnie przyjąłbym Mickeya do grona przyjaciół, ale niestety nie używam naszej klasy, nie lubię tej strony;/
dodaj pare fotek z Barfly, jak Mimi wznosi toast - "to all my friends!" albo jak nakrywa się kocem i mówi że jest mnichem, albo po prostu jak szczerzy powybijane zęby nad flaszką:D
Barfly to jeden z moich ulubionych filmów:)

użytkownik usunięty
kubem4

A skad wiesz, ze ma 51 lat???

I dlaczego napisales NY, a nie Miami albo Los Angeles??? ;>

no właśnie z tym jego wiekiem to są niezłe jaja :D ile on ma w końcu lat?? bo w większości źródeł podany jest 1956 rok urodzenia ale spotkałem się tez z bodajże 1953 czy jakoś tak i trochę zgłupiałem!! a NY napisałem bo tam się urodził i sądząc po jego kreacji w "Bullecie" czy "Papieżu.." ma sentyment do tego miasta jak sądzę chociaż mogę się mylić ;)

użytkownik usunięty
kubem4

po 1. NIE URODZIL SIE w Nowym Jorku, tylko w stanie Nowy Jork w miescie Schenectady, polozonym kawal drogi od NYC (i chyba nawet mu blizej do granicy z Kanada niz do miasta "wielkiego jabłka" ;)))

po 2. NAPEWNO nie urodzil sie w 1956 roku (mimo, ze tak wiekszosc zrodel podaje, ba, nawet encyklopedie)
A wskazuje na to pewna anegdota z Andym Garcia (tak, tak, szanownym bratankiem ojca chrzestnego ;>), ktory znal go z Miami. Okazuje sie, iz Micky Rourke byl jego szkolnym... trenerem w tzw. little league (mala liga baseballa dla dzieci i podlotkow, z tego co sie zorientowalam)!!! I moze nie bylo by w tym nic zaskakujacego, gdyby nie to, ze Andy Garcia... tez urodzil sie w 1956 roku!!!

Ta sprzecznosc sama obczaiłam - nie wiem dlaczego nikt jeszcze nie zwrocil na to uwage (chociaz czytalam juz w 1 czy 2 artykulach, ze MRowi czesto podaje sie nieprawdziwy rok urodzenia...)

użytkownik usunięty

Jeszcze co do miasta. MR mieszkal w NYC w czasie studiow w Actors Studio i jak sam przyznal NY zrobil na nim wrazenie, niewatpliwie lubi to miasto...

Jednak jest PRZEDE WSZYTSKICM zżyty i zakochany w miescie, w ktorym sie wychowywal - tj. w Miami! On gdy tylko moze podkresla, ze to jest jego miasto i czuje sie wyjatkowo do niego przywiazany. Zdaje sie, ze obok Los Angeles, rowniez tam mieszka.

w takim razie wielkie dzięki za info :) czyli pewnie wypada przyjąc rok 1950 za date jego urodzenia ;) szkoda bo coraz starszy ten nasz "Rurka" :/

użytkownik usunięty
kubem4

wiesz co? lepiej wyposrodkuj na 1953... bo az trudno uwierzyc, zeby ktos mu odjal az 6 lat ;/

hehe okej nie ma sprawy ;P a z drugiej strony to cholernie dziwne że nikt nie wie ile tak popularny aktor ma lat?! ale Mickey jest sam w sobie dziwny więc może nie powinno mnie to dziwić :)

kubem4

jakiś czas temu Mickey został przyłąpany na jeździe po pijaku skuterem. skan raportu policyjnego krąży po necie. jest tam data urodzenia Mickey'a: 09/16/52.

użytkownik usunięty
sir_edd_cook

No prosze, to nikt nie mial racji...
Ciekawe, co za tym stoi??

moja babcia na starość też odejmowała sobie lat i przez kilka lat utrzymywałą, że dopiero stuknęła jej 60:) Mickey ja przebił;D
niesamowite, że będąc znanym aktorem, którym interesowały się wszytskie szmatławce przez lata udało mu się zachować w tajemnicy prawdziwą datę urodzenia:)

użytkownik usunięty
sir_edd_cook

moze on tego wcale nie ukrywal... moze to media doszly do jakichs zlych informacji. Myslisz, ze oni sie sami przedstawiaja: "Hej jestem Philip Andre Rourke Jr, urodzony 16 wrzesnia 1952 roku"??? A niby po co??? do takich informacji media same dochodzą

właśnie, media... w czasie kiedy rozpadały się jego małżeństwa, szczególnie drugie gdy był oskarżany o znęcanie się nad żoną media bardzo się nim interesowały i to bardzo dziwne, że nie ustaliły nawet jego prawdziwej daty urodzenia:D

sir_edd_cook

poza tym w wywiadach Rourke utrzymywał, że urodził się w '56;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones