Nie wiem dlaczego, ale on mi sie podoba :)) nie jest przystojny, ale ma to cos. Az chce sie go ogladac. I nie chodzi mi oczywiscie o gre aktorska. A w dodatku ten jego glos mnie rozbraja. I swietnie wyglada w czapce ;)
Tak jak w tytule. Sprawia wrażenie obleśnego niechluja, który w dodatku cały czas chodzi w czapce :/ A najlepsze było, jak któryś nauczyciel powiedział do niego na lekcji: "Zdejmij okulary (przeciwsłoneczne)", ale już to, że miał czapkę na głowie, jemu nie przeszkadzało...
chce go zobaczyc jeszcze w jakimś filmie!! w skinach zagrał przeniesamowicie, w ogole genialnie spiewa i jak na tym serialu skończy swoją kariere to chyba napisze petycje... ;P
o wielkim potencjale? Miejmy nadzieję, że nie, bo szkoda by było nie zobaczyć takiego ciekawego aktora w kolejnej roli. Na razie przestój w jego karierze, jednak czekam i trzymam kciuki za niego, bo widzę w nim dobrego aktora.