Mikhail Boyarskiy

6,7
35 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mikhail Boyarskiy

od pisania rosyjskich nazwisk w angielskiej transkrypcji - `vimo` i `southcipas` (czy jakoś tak).

mak65

Stary, co ja ci zrobiłem, że ze mnie drwisz?
Nie ja te zasady wymyśliłem, nie ja to nazwisko tak do bazy wprowadziłem...
Ja dodawałem ciekawostki/fakty z życia radzieckich artystów, bo czytam po rosyjsku.
Też mnie śmieszy angielska transkrypcja, ale mam głowę, którą nie tylko jem - więc domyślam się, że taki zapis pozwala utrzymać porządek - bo wszystkie inne bazy danych mają taki zapis...

southmilpitas

Porządek??? Ty tak poważnie??? To dlaczego nie traskrybujecie w angielskiej firmie polskich nazwisk - "porządek" byłby większy!

mak65

Dlaczego piszesz do mnie w liczbie mnogiej?
Jestem zwykłym użytkownikiem tego portalu, który czasem coś uzupełniał. Przy wprowadzaniu informacji do bazy danych stosowałem się do zasad tu panujących - nie ja je wymyśliłem.

Co do polskich nazwisk, wskaż proszę anglojęzyczną bazę danych w której stosuje się "angielski" zapis polskich nazwisk.

southmilpitas

Coś mi się zadaje, że tematem rozmowy była idiotyczna angielska transkrypcja rosyjskich nazwisk, "dzięki" której jest kłopot nie tylko z odnalezieniem, ale i z ich odczytaniem. Piszesz tu, jesteś autorem stron, jesteś więc współodpowiedzialny za utrwalanie tej durnoty - takie jest moje skromne zdanie.

southmilpitas

Na stronie filmwebu "Spaleni słońcem", na plakacie jest nazwisko aktora «Oleg Mienszikow»; jednak według filmwebu w filmie gra «Oleg Mienschikov». Dalej twierdzisz, że "taki zapis pozwala utrzymać porządek"?

mak65

Sam poruszyłeś temat polskich nazwisk, nie ja.

Pisz do autorów strony, nie do mnie w sprawie zasad.
Jestem tak samo autorem tej strony jak każdy inny użytkownik...
Skoro chciałem coś uzupełnić, to musiałem się stosować do regulaminu - czemu nie chcesz przyjąć tego do wiadomości? Nie ja te nazwiska tak wprowadzam do bazy.

Wytłumacz mi jaki mam wpływ na treść plakatów filmowych lub regulamin tego portalu?

Nie podoba się? Możesz zgłosić poprawkę, która będzie podlegać weryfikacji. Nic prostszego

southmilpitas

Jesteś w tej szajce i stosujesz ich metody. No i co? «Ojej, wykonywałem tylko rozkazy!» Żałosne.

mak65

Haha, jakiej szajce?
Człowieku, nie piszesz chyba poważnie...

Sam jesteś żałosny nie rozumiejąc, prostych zdań pisanych po polsku.

Jak mówię, jako użytkownik portalu masz prawo zgłaszać poprawki, jeśli widzisz błędy.
Zgłaszaj zatem, a nie jęcz jak stara baba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones