Miko HughesI

Miko John Hughes

7,4
1 359 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Miko Hughes

kurde, od czasu filmu Gliniarz w przedszkolu nie widziałam go w żadnym filmie. Teraz jak go zobaczyłam to jestem w szoku, ale on duży, tzn. zmienił się. Wiadomo, od czasu tego filmu upłynęło sporo lat to normalne że wyrósł. Jako dzieciak był cudowny, malutki i ładniutki. Pamiętam go właśnie z Gliniarza, był najmniejszy spośród wszystkich przedszkolaków ale najfajniejszy.

Coraline_Jones

O Rany!!! To on??!! Dopiero się dowiedziałam... Uwielbiam tego dzieciaka z "Gliniarza w przedszkolu" był taki słodziutki i wogóle :) Ten tekst: "Chłopcy mają penisy, a dziewczynki waginy" mnie rozwalił i jeszcze to wymachiwanie rączkami, hahaha :D Nie wiedziałam, że to on! Ależ się zmienił... No, ale to normalnie, bo film jest bardzo stary ;]

meell

hehe,mogę tylko powiedzieć tylko to samo co mój przedmówca, o rany to on??? widziałam go w Roswell ale nie miałam pojęcia że to ten sam śmieszny dzieciak z Gliniarza w przedszkolu ;-)

Coraline_Jones

Porównajcie go sobie patrząc wstecz na jego role w filmie Kod Merkury z Bucem Willisem a z obecnym zdjęciem. Tu dopiero widać różnice.

użytkownik usunięty
Konrii3

no właśnie. Patrzę co z tym chłopczykiem z "Kodu Merkury" i co? Nawet przystojny facet się zrobił :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones