Bądźmy szczerzy - większość osób piszących tutaj podąża za "modą". Ostatnio dość często
spotyka się osoby jadące bez powodu gwiazdy disney'a tylko dlatego, że nimi są. Nie chodzi
mi o komentarze dotyczące kiepskiej gry aktorskiej - to jestem w stanie zrozumieć. Nie podoba wam się i tyle, ok.
Jednak nazywanie jej "osraną śmietaną" czy puszczalską jak ktoś tu wcześniej napisał
świadczy tylko o poziomie waszej inteligencji. Nie sądzę by ktoś z was ją znał, by głosić takie
opinie na jej temat. Ja sama nie lubię jej jako aktorki, ale nie upoważnia mnie to do
obrażania jej rodziny 30 pokoleń wstecz.
Co do samej Miley - mam nadzieję, że pójdzie naprzód i przestanie być kojarzona tylko i
wyłącznie z Hannah Montaną, wyjdzie jej to na dobre.
Spoko, sam pisałem takie ale jak powiedziałaś/eś, tak zazwyczaj ludzie reagują na taki tekst bądź zaczynają mówić, że Ty myślisz, że oni zazdroszczą jej talentu gdy w tym momencie się mylą :P
Rozumiem, że ludzie mogą mieć własne zdanie, ale nie powinni się z nim tak odnosić twierdząc, że uważający inaczej nie mają racji...
Właściwie to większość osób tu na FW ją źle ocenia tylko dlatego,ze jest gwiazdką Disney'a.Sama nie przepadam za jej grą aktorską,ale nie znam osobiście,żeby oceniać jako człowieka.I też dobrze by było dla niej gdyby "oderwała się" od Hanny Montany,ale jednak wyjade mi się,że jeszcze przez baaaardzo długi czas będzie z nią kojarzona.
Również nie przepadam za jej grą aktorską, wolę ją jako piosenkarkę.
Nie mam pojęcia dlaczego ludzie znienawidzili ją za Hankę.
Każdy musi się jakoś wybić, jedni poprzez Disney'a, drudzy przez znajomości a inni przez łóżko.
Miley jest dobrym człowiekiem, może i nie jest święta, ale wiem, że daje pieniądze na akcje charytatywne, jeździ na Haiti pomagać, oddaje swoje ciuchy biednym, adoptuje psy, ma swoją stronę na której zachęca do wolontariatu. Nie raz odwiedza szpitale dla dzieci.
To tylko kilka rzeczy. Nie wiem za co można jej nie lubić, nie piz.dży się do kamery, nie chodzi z Biberem dla kasy i promocji.
NIE JEST JEDNĄ WIELKĄ KOMERCJĄ.
Za to ją lubię. PEACE.
Komercja - działanie mające na celu przynieść dochód finansowy.
Każda sławna osoba teraz to tylko czysta komercja.
Płyty,filmy,reklamy.Byleby był rozgłos i pieniądze.
No racja w tych czasach dosłownie każda osoba sławna jest ogarnięta komercją ale to co napisała @kaakaa w zupełności się z resztą zgadzam! HM się już rok temu skończyła wiec możecie już o tym powoli zapominać :P
Nie rok temu tylko 16 stycznia tego roku. ;] I czemu wszyscy mają zapominać? To że ty uważasz ten serial za zły, nie oznacza że taki w istocie jest ;) Co do reszty to się zgadzam w 100%.
No cóż sam obejrzałem go parę razy z ciekawości i było sporo momentów gdzie można było się pośmiać z ich głupoty i zachowań ale ogółem wolę inne seriale =] Co do daty to może i w Polsce ale w innych krajach jakieś 2-3 wstecz no ale dobra może trochę przekoloryzowałem to. Czemu maja zapomnieć? Bo przez to ma nie za ciekawą reputację bo wiele osób (tych bardziej dojrzałych) ten serial nie interesuje a wręcz irytuje dlatego wolę jak zapomną a Miley dalej się rozwinie w tym czym dobrze robi czyli śpiewaniu i może, MOŻE w aktorstwie trochę. Aha ludzie i jak będziecie oceniać jej nowe filmy (będą niedługo 2 z główną rolą) to nie dawajcie od razu 1-2 tylko dlatego, że ona tam będzie tylko na prawdę zastanówcie się dobrze nad oceną i jej aktorstwem bo mogę się założyć, że wiele osób po prostu da 1/10 z samego faktu, że tam gra co jest także irytujące :P
Tak samo teraz Rebecca Blask wypuściła nową piosenkę "My Moment" i ludzie pisali, że weszli tylko aby dać "dislike" z samego faktu, że ona tam jest a reszta ich nie interesowała... pewnie gdyby to był pornos albo coś w tym stylu by się im spodobało ale tacy są Polacy do bólu "krytyczni" jeśli ktoś wie o co mi chodzi :) Sam utwór nie jest zły tylko nie pasuje mi, że ten głos jest taki czysty więc pewnie przerobiony mocno ale rodzice za to płacą bo chcą aby córka się jakoś wybiła (choć nie mając kompletnie talentu do tego to może być ciężko) i to trzeba jakoś uszanować i dać się "wyszaleć" bo szybko się wypali raczej :) Ja osobiście dałem "Like" bo nic mi nie szkodzi xD
Oj przestań, wiem co to komercja.
Ale jak się jest gwiazdą muzyki, to wydaje się płyty między innymi dla fanów.
W dzisiejszych czasach wszystko robi się dla kasy wiec każdego ogarnia w jakiś sposób komercja ;D Nawet tych nie sławnych jak ja :)
Zarobek... W końcu artyści muszą się z czegoś utrzymywać, a co do Rebecci Black, słuchałam My Moment BEZ ulepszeń jej głosu:
http://www.youtube.com/watch?v=RTNquPzvbWY&feature=player_embedded