Milo Ventimiglia

Milo Anthony Ventimiglia

7,5
7 268 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milo Ventimiglia

Bardzo lubie Heroes ale wprost nie moge patrzyn na niego - gra tak tandetnie słabo i nie przekonowujaco ze chyba nigdy w zyciu nie widzialem tak slabo zagranej potaci

Godfather99

Zgadzam się w pełni - kiepściutki aktorzyna, ale ja przynajmniej patrzę na niego z przyjemnością;)

Godfather99

Mam identyczne zdanie. Jak słyszę jego wypowiedzi w Heroes to aż mnie skręca:/ Miło się na niego patrzy (nawet bardzo miło), ale jako aktor jest kiepski...

suasex

oj taaaak... Ta sztuczność jest nad wyraz denerwująca w nim. zero uczucia. no ale fakt ;) popatrzeć można ;p

Laverie

Zgadzam sie w 100% ;D
aktorem to on dobrym nie jest, ale ma w sobie cos pociagajacego :D

Phony

Też się zgadzam.
Dlatego on powinien dostawać role takich tajemniczych gości co odzywają się tylko jednym zdaniem, przez cały odcinek(chyba by sobie poradził xP)a i tak nie można ich zapomnieć xD

_crystal_

ale w gruncie rzeczy jego postac jest dosyc ciapowata wiec tak mocno nie razi ;)

nikitumba

zgadzam sie z wami, ze grac nie gra najlepiej ..
ale ma w sobie i tak cos takiego ze to nie przeszkadza
moglabym na niego patrzec godzinami ..

Misery_

HIRO NAKAMURA!!

Misery_

nie gra AŻ tak słabo jak mówicie, chcociaż nie jest to aktor wielkiej klasy. Zgadzam sie z Misery_, ma za to coś takiego, że jego gra jest wynagrodzona. Wrodzony czar :D.

swoboda_dnia

Widziałam aktorów dużo lepszych i dużo gorszych...NIe razi mnie jego gra, jest ok, ale zgadzam się,że aktorem wielkiej klasy nie jest. Za to wrodzony czar ma..:)

sw_krecha

Podpisuję się pod tą opinią obiema rękoma:) Oskara dla najlepszego aktora raczej nie zgarnie (chociaż kto wie, patrząc na to, co dzieje się z Akademią ostatnimi czasy...) ale ma w sobie to COŚ co sprawia, że brak umiejętności nadrabia urokiem osobistym. Uważam, że jeżeli nad sobą popracuje będą z niego ludzie. I moim skromnym zdaniem bardzo dobrze spisał się w Patologii jak i w Herosach- pasuje do postaci w którą się wciela.

zdepptusia

Milo gra dobrze, ale postać którą odgrywa jest ciapowata.

Joe13

a mi sie nawet podoba i nie razi mnie jego gra przynajmniej od czasu do czasu zmienia mine a nie tak jak wiele innych, ktorzy graja z jednym wyrazem twarzy... ;D tak szczezrze to Herosow ogladam w wiekszosci ze wzgledu na niego :D

sisi421

Musze skorygowac moja wypowiedz jednak istnieje gorszy a wlasciwie gorsza aktorka niz Milo, konkretnie chodzi o, nie mam innego okreslenia, "aktorke" ktora grala Belle w Zmierzchu. Musze przyznac ze przy niej gra Milo wyglada jak gra De Niro xD

Godfather99

nie zgodze sie z Toba, jak widzialas tylko zmierzch z nia to sie nie dziwie, ze tak uwazasz, ale sa z nia filmy w ktorych zagrala naprawde dobrze miedzy innymi speak czy azyl

Godfather99

Ja się nie zgadzam. Wręcz przeciwnie: oglądam nadal Heroes tylko ze względu na niego. Jedyna naprawdę ciekawa i charyzmatyczna postać. Taki prawdziwy Heroes. Bez niego ten serial nie miałby sensu (Claire to porażka). W 2 sezonie pokazał klasę. Ale prawda - z aktorstwem mu idzie dosyć przeciętnie, ale nie jest źle. Jego ogromną zaletą jest to, że potrafi nadać postaci wiele charyzmy.

Kazioo

sorki za liczne błędy, chyba jestem nie wyspany ;/

Kazioo

Popieram, dla mnie on gra rewelacyjnie, widać przez co przechodzi jego postać i w co wierzy. Drewniane to gra w Herosach Hayden.P, a on? Sceny z nim to moje ulubione, i to nie dlatego że jest przystojny, ale dlatego ze gra całym sobą, twarzą, mimiką - wszystkim.

Willow_2

Zgadzam się: Milo jest świetnym aktorem i muszę przyznać, że zszokowały mnie pierwsze wypowiedzi w tym temacie

Yoshiko90

dokladnie ja rowmiez nie rozumiem niektorych wypowiedzi??? tak poza tym ogladaliscie jakies inne filmy z nim bo ja tak i szczerze mi sie podobal w niecnych uczynkach... ach te jego minki :)

sisi421

Ja też widziałam go wcześniej w innych filmach, więc wiem, że nie jest z nim tak źle. Ale w Herosach mógłby bardziej się postarać. Ale... skoro tego nie robi, to przynajmniej jest na kim oko zawiesić :P

xena_4

Ja herosów oglądam tylko ze względu na jego postać. I nie wygląd tylko postać. Nie cierpie gdy nie wkleją go choćby na minute ponieważ według mnie w Herosach jest bardzo dobrze zagrana ta postać. W większości odcinków jest zagubiony, ale to on podtrzymuje fabułe. A i w innych filmach wypadł nie najgorzej (choć dużych ról nie miał w tych co oglądałam).

beatkattwardowska

Dużą rolę miał w Pathology, ale taką naprawdę świetną dostał w "Order of Chaos". Ten drugi film szczególnie mocno polecam.

Godfather99

Boże! Tak się cieszę, że nie jestem sam. Jak oglądałem Heroes, to tak mnie denerwował, że to było nie do opisania. Zastanawiałem się tylko czemu. Już wiem! Do D... aktor z niego. Taka prawda.

chopin323

Ja go lubię w h.... nie wiem może się nie znam ale on i sylar dwójeczka bez, której już bym nie oglądał tego serialu :) może on ma grać właśnie takiego typa co jest zakręcony , 1 sezon ogólnie liga,. im dalej w las tym więcej drzew ale sylar i tak najbardziej wymiata :)

użytkownik usunięty
Godfather99

Ja uważam, że jest bardzo dobrym aktorem,ma potencjał,ale......są różne gusta:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones