Milo Ventimiglia

Milo Anthony Ventimiglia

7,5
7 276 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milo Ventimiglia

Oglądałam go ostatnio w The Divide...Oj "miłość od pierwszego spojrzenia", pomimo roli w
jaką się wcielił, a raczej tego, w jak złą postać ewoluował. Uważam, że dla fanów Milo ten
film jest pozycją obowiązkową - sprostał bardzo wymagającej roli. I rzadko nosił na sobie
koszulkę.

WrongGirl

Dokładnie ja znałam go z słodkich ról (Niecne uczynki, Herosi) pokochałam go za te role ;) Uwielbiam go w takiej postaci słodkiego łobuza ;) Właśnie obejrzałam The Divide i Pathology gdzie pokazuje swoją ciemniejszą stronę i jestem mile zaskoczona. W obu produkcjach poradził sobie świetnie. Szczególnie The Divide porównując do reszty ciężka rola, naprawdę. A że rzadko nosił koszulkę to chyba plus, jak na takiego przystojniaka ;)

Jessica_TB

Też niedawno widziałam Pathology, kolejny raz Milo sprostał trudnej roli złego chłopca i ja chyba takie role z jego udziałem lubię najbardziej ;) Tak, Milo jest stworzony do tego by chodzić półnago. Rozpieszcza oczy ;) Z popularnymi gwiazdami już grał, jest uniwersalny aktorsko i przystojny, mam więc nadzieję że w najbliższym czasie czeka go jakaś superprodukcja dzięki której jego nazwisko będzie szerzej znane, a co za tym idzie pojawi się w większej ilości (mam nadzieję dobrych) filmów.

WrongGirl

Dokładnie, słyszałam że jakieś filmy w przyszłym roku z nim wyjdą. Na pewno obejrzę ;-) No i wierzyć że taki przystojniak i takie ciało pi 30 wow :-D

Jessica_TB

W ogóle Milo wygląda tak, że zamiast 36 lat dałabym mu 26 ;)

WrongGirl

Dokładnie, wygląda naprawdę młodo, widziałam go wczoraj w filmie ,,Spadaj, Tato'' prawie umarłam ze śmiechu z jego roli ;-)

Jessica_TB

Pewnie jest wampirem i nie zmieni mu się to do starych lat. Nie widziałam tego filmu, muszę nadrobić ;) Kusi mnie "Kiss of the Damned", pomimo kiepskiej oceny. Ale coś mi się wydaje, że są tam sceny godne zobaczenia

WrongGirl

Też jeszcze tego nie obejrzałam, caly czas się wacham bo ma tam brodę xD

Jessica_TB

Pojawia się tam bez koszulki, to wystarczający powód by zobaczyć ten film :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones