Milo Ventimiglia

Milo Anthony Ventimiglia

7,5
7 321 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milo Ventimiglia

Wiem, że film "Pathology" jeszcze nie wszedł na ekrany polskich kin i, prawdę mówiąc, nie wiem, czy w ogóle wejdzie (przeczucie), ale miałem przyjemność obejrzeć film "Pathology", który na polski tłumaczy się, jak zapewne można się domyślić, "Patologia". Film na szczęście nie opowiada o patologii społecznej, lecz o nauce i właściwie zawodzie.

Milo gra główną rolę, młodego, inteligentnego studenta, za którym jednak nie przepadają pozostali studenci. Pakuje się w dziwną grę, której celem jest "morderstwo doskonałe" - takie, którego nikt "nie rozszyfruje", tzn. nie poda przyczyny zgonu i okoliczności w jakich ofiara zginęła.

Nie zakładam jednak tematu, żeby opisywać film, fabułę, tylko rolę Ventimiglii. Przyznam szczerze, że nie wiem dlaczego, ale Milo jakoś do niej pasował. Pewnie znajdą się tacy, którzy powiedzą "plastyk" i nic więcej, ale chyba o taką rolę chodziło. Poważna, pozornie spokojna... Według mnie Milo wypadł dobrze, jak wiadomo - pewnie mógł zagrać lepiej. Tego jednak się nie zmieni... zagrał jak zagrał. Nie wiem, czy ktoś oglądał ten film, ale jeśli tak, to w tym temacie właśnie można ocenić i skrytykować rolę tego aktora w tym filmie.
Jak dla mnie 7/10 może z lekkim naciągnięciem.

Milo_9

Mial ciekawa postac do zagrania i zrobil to dobrze. Mysle ze gdyby ten film byl lepszy to i Milo wypadlby lepiej. Moja ocena to 6/10

Milo_9

też oglądałam, i myśle że jak będzie film w polskich kinach to wybiore sie jeszcze raz, aby obejrzec film na dużym ekranie, bardzo mi sie podobał czasami było nawet strasznie, jeśli chodzi o Milo to ja go poprostu uwielbiam i uważam że może zagrac kazdą role

p_y_s_i_a_9_1

przypadkowo udalo mi sie ten film obejrzec choc wolalabym w kinie go ogladnac no ale... ogolnie oceniajac 7/10 dobry thriller z dobra rola Milo, lubie jego gre jest dobrym aktorem, pozdrawiam

Carolle

mi się akurat film strasznie nie podobał wiec i milo nie wypadł w nim najlepiej.. kurcze, nie znam tego aktora ale czy to że gra w samych (oprucz herosów którzy no morzna powiedzieć są wpożądku) beznadziejnie płytkich produkciach ma jakieś odbicie w tym jaki jest?.. no donbra temat byl jak zagrał w "patologia"... według mnie jak na role jaką dostał zagrał przyzwoicie ale kurcze.. ten film jest o kim?.. o tym że nie ma ludzi normalnych?..

Carolle

mi się akurat film strasznie nie podobał wiec i milo nie wypadł w nim najlepiej.. kurcze, nie znam tego aktora ale czy to że gra w samych (oprucz herosów którzy no morzna powiedzieć są wpożądku) beznadziejnie płytkich produkciach ma jakieś odbicie w tym jaki jest?.. no donbra temat byl jak zagrał w "patologia"... według mnie jak na role jaką dostał zagrał przyzwoicie ale kurcze.. ten film jest o kim?.. o tym że nie ma ludzi normalnych?..

Carolle

mi się akurat film strasznie nie podobał wiec i milo nie wypadł w nim najlepiej.. kurcze, nie znam tego aktora ale czy to że gra w samych (oprucz herosów którzy no morzna powiedzieć są wpożądku) beznadziejnie płytkich produkciach ma jakieś odbicie w tym jaki jest?.. no donbra temat byl jak zagrał w "patologia"... według mnie jak na role jaką dostał zagrał przyzwoicie ale kurcze.. ten film jest o kim?.. o tym że nie ma ludzi normalnych?..

Milo_9

Moim zdaniem film był rewelacyjny. Ja mimo wszystko lubie tego aktora i jestem pełnia szacunku, że potrafi zagrać w filmach od Thrillerów do komedii a jeszcze po drodze zachaczyć o serial teledysk i pare innych rzeczy. Jestem pełna podziwu.

kat_canun

przyjemnością to bym oglądania tego filmu nie nazwała,ale zgadzam się że Ventimiglia pasował do roli i całkiem dobrze mu poszło

Milo_9

Też ogladalem Patoligie i dziwnie się oglądało takiego Mila, ale nawet dobrze mu poszło. A film mi się podobał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones