Mitch Hewer

Mitchell Scott Hewer

7,3
843 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mitch Hewer

http://www.youtube.com/watch?v=j1tLEHc31zE&feature=related
obejrzyjcie do końca :
czy nie uważacie, że Mitch zachowuje się tu, jakby był trochę pijany? :D bo jeżeli to jest jego naturalne zachowanie to jest słodki <3

tarQ

O BOŻE! NO CO TY! dwudziestojednolatek i już pije?!?!?!?!!? ależ to miazga dupy po prostu, skandal, ach ta dzisiejsza młodzież, przecież a;lkohol powinien być zabroniony! O MÓJ BOŻE!


dziewczynko.. ile ty masz lat , że podniecasz się widokiem pijanych ludzi? ;x

savonn

o jaaaaa jaki mich jest BOSKI!
a co do twojego pytania dziewczynko, przecież na początku trzyma kieliszek, zresztą tam wszyscy chleją - maatko ile ja bym dlaa zeby tam wtedy byc - poza tym potem mowia cos o piciu, lily cos w stylu "czy pijesz teraz wiecej niz przed skinsami" mowila, ale nie skumalam do konca ich akcentu i glosno max ;x ale cos takiego bylo wiec twoje pytanie troche glupie;x wiadomo ze byl wstawiony
ale BOSKI JEST

savonn

Po pierwsze nie podniecam się pijanymi ludźmi, tylko chcialam się po prostu upewinić, czy moje podejrzenia są słuszne. Po drugie wcale mi to nie przeszkadza i nie neguję tego, że jest wstawiony, wręcz bardziej mnie to bawi. A po trzecie Twój arogancki stosunek do czyichś wypowiedzi nie jest na miejscu, bo jeżeli tu już wchodzimy to wskazuje na to, ze jesteśmy zaintereswane tą samą osobą, o której można porozmawiać kulturalnie :)

savonn

a mi się wydaje (jeżeli o dobrym fragmencie mysle) że Lily się go spytała czy był na jakimś 'Skins' party.

tarQ

Nie wydaje mi się żeby był wstawiony :) każdy z nich miał kieliszek nawet prowadzący coś tam pił :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones