Monika Januszkiewicz

4,8
10 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monika Januszkiewicz

jezus maria zmiencie je!
przecież to jest straszne i stare.

Empty_Line

Owszem, jest straszne i stare, ale nie zmienia to faktu, ze to wlasnie ty.
BTW. jak to jest dawac sobie samemu "10" na filmwebie, co? :>

mmadziara_2

proszę Cię bardzo, masz teraz mnie ;)
tamto to moja kumpela :P
no cóż. bywa. wyszło, żem okropna egoistka, ale przeżyje jakoś.

a ja sobie to dam...um...moze z 5?
bo chyba az tak okropna i beznadziejna nie jestm co?? :(

mig__mig

Ależ oczywiście, ciekawe, że wcześniej w tym profilu było twoje zdjęcie, zaprzeczysz? (zdaje się, że to: http://fotogalerie.pl/fotka/2741891170543906223,emptyline,i-jaki-ja-mam-dac-tytu l-niby.htm ) Zresztą widać PO NUMERZE, że konto, z którego się teraz odzywasz zostało założone najdalej wczoraj (obciach na całą Polskę <lol>). Przypominam, że osoba, która czuje się dobrze sama ze sobą rozpaczliwie nie śledzi w internecie tematów związanych z własną postacią (przykład: strona Na Wspolnej na onecie, możesz się wypierać, ale niektóre wypowiedzi jednoznacznie wskazują na to, że to ty)). Podejrzewam niską samoocenę i mało wiary we własne możliwości.


Przy okazji, tutaj masz kopię strony zrobionej przez google:
http://209.85.135.104/search?q=cache:uVwKh0W4hyIJ:www.filmweb.pl/user/493728/Emp ty%2BLine.html+empty-line+filmweb&hl=pl&ct=clnk&cd=1&gl=pl
koleżanka używa również twojego maila i numeru gg? zła koleżanka :> W sieci istnieje kilka postów (z ostatnich lat), gdzie obok numeru gg widjieje też twoje nazwisko (pewnie jakaś obsesyjna fanka się pod ciebie podszywa, tak?)

Przy okazji - nie nazwę cię aktorką, artystką, czy kimś takim. Po prostu pchasz się do telewizji, a nie jesteś dobra w tym co robisz. Jesteś dla mnie drugą Kają Paschalską, która miała zwyczajnie szczęście i wciąż na tym żeruje, nie próbując się rozwijać. I z tego, co widzę, to jest z ciebie takie kolejne zbuntowane dziecko - naszywki z pseudo punkowymi kapelami i pieszczochy. Nie martw się, z tego się wyrasta, a że moda się zmienia, to w przyszłym roku pewnie będziesz już kimś innym. (tak, tak, oczywiście moja wypowiedź jest podyktowana zawiścią...)

Teraz z niecierpliwoscią czekam na to, aż wszystkiemu zaprzeczysz, albo zgłosisz posta do usunięcia.

mmadziara_2

wiesz to sobie czekaj dalej.
konto założyłam dzisiaj, gwoli jasności.
no cóż. moge ja tylko za to ochrzanic. wierz mi nie wierz. wszystko jedno.
ni zgłosze posta do usunięcia, bo taka nie jestem.
przerabiałam juz duzo głupot, nie wiem dlaczego tak zrobiła.
ja swojego konta nie miałam, bo nie uzywałam filwbemu.

a owszem OPINIE O SOBIE CZYTAM ZAWSZE

mig__mig

I PRZERWAłO MI PISANIE. ZARAZ DOKONCZE...

mig__mig

wiec czytam je zawsze i na np. forum na wspólnej, tu szczerze rzadziej, bo ciekawi mnie co ludzie piszą. można się z tego wiele nauczyc, dowiedziec sie co innym we mnie przeszkadza, a to chyba nie jest bezsensowne.
brzmi to jak kiepska obrona, co ja na to poradze teraz. moge isc sie ew. pociac :P to bedzie takie emo :P
przeciez to bezsensowne.
wiesz, kiedys mialam wieksze zaciecie do bronienia wlasnej osoby, wrecz sie irytowalam i plakalam, kiedy ktos mowil cos przykrego, pisal zamiast mnie etc.
a teraz?
przyjemne to nie jest, ale nie wejde pod stół i się nie schowam.
po prostu myśl co chcesz.
myślałam, ze granie w serialu będzie fajną przygodą, co jednak do końca się nie sprawdziło.
Jest to nowe doświadczenie, może się przyda.
Nie traktuje tego poważnie i nie bawie się w gwiazdę, bo mi hen hen daleko to tego.
Wiesz ja na przykład z chęcią bym się z Tobą spotkała, poznała, moze byś zmieniła zdanie o mnie. Jesli nie. Ok, przecież nie wszyscy się lubią.
Chciałabym z jedenej strony chyba umiec olac to wszytko co do mnie ludzie mówią, ale to nie takie łatwe... Pewnie wiele rzeczy potoczyło by się inaczej. Zresztą po co się tłumacze.
Pozdrawiam, Monika. :*
a co do samooceny. chyba jest w normie ;)

Empty_Line

moj boze ale w tej mmadzi czy cos tam nienawisci...
Monika gra w serialu nie dlatego ze sie pcha tylko dlatego ze najwyrazniej ma do tego talent...

i wg mnie nie jest jakąś kopiarka tylko ma swój styl ktory bardzo mi sie podoba :)


no i mogliby to twoje zdjecie zmienic :P

pozdrawiam masssakra z myloga ^^

augustynka

:*
nie no ta nienawisc z takiej glupoty jaka tu wyniknela, ale coz bywa.
przeciez sie nie zabije.

pozdrawiam serdecznie :*

mig__mig

Nie no zdjęcie super taka słodka Monisia :D:D. Serio to nie lubie jej :) jest straszna :P, okropna nikolezeńska. Pff. ;), wozi sie po szkole jak Paris Hilton :D. Napisz maila z pośbą o zmiane i ze zdjeciem. Jak ładnie poprosisz zmienią :P. A i nie szanuje jak ktoś jej wypieki kupuje, zero wdzięczności nic!!! :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones