Morena Baccarin

Morena Silva de Vaz Setta Baccarin

7,7
14 202 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Morena Baccarin

Będzie grać przywódczynię obcych w V. Nie mogę się doczekać. :)

weronelka

Rewelacyjnie zagrała Annę :D
ostatnia scena, jak wygląda przez okno... Normalnie jak jaszczur. Bardzo przekonująca, no i piękna.

Monicza

Wielbię kobiety w krótkich włosach (zwłaszcza czarnych)....Anna prawdziwa rewelacja:)

gungrave_3

A ja wręcz przeciwnie, wole w długich ;) Uważam że krótkie włosy postarzają kobiety jak na przykład Sharon Stone która kilka lat nosiła krótkie a teraz ma długie i od razu młodziej wygląda albo żeby daleko nie szukać przykład Joanny Brodzik która w krótkich włosach wygląda o wiele starzej i gorzej niż w dłuższych. Tak samo uważam iż Morena wygląda lepiej w długich. Obecnie wygląda 10 lat starzej niż w SG-1, w którym grała zaledwie trzy lata temu.

Hans

I jak czytałem obcięła swoje włosy na potrzeby filmu "Miłość naznaczona śmiercią" (Death in Love) z 2008 roku i jak widać spodobało jej się bo od tamtego czasu ma takie a myślałem że to na potrzeby serialu "V".

weronelka

ja od siebie, tak ze szczerego serca napiszę że w tym serialu wygląda
naprawdę jak "obca"...a tak na marginesie napomnę skromnie że niezła z niej
piździocha

weronelka

Widziałem ją wyłącznie w "Firefly" i "Serenity". Ładna dziewczyna, podoba mi się.

weronelka

Super gra Annę. Rewelacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones