Murray HamiltonI

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/8248/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":1101,"rate":7.193460490463215,"desc":"ocen"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/8248/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":16,"rate":7.5,"desc":"ocen"}}]
7,2
1 101 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Murray Hamilton
  • Wszyscy chyba pamiętają jego role jako zazdrosnego pana Robinsona w "Absolwencie" czy pazernego burmistrza ze "Szczęk". Na mnie osobiście wywarł bardzo pozytywne wrażenie. Daję mu 8/10

• szamanisko Ja niestety nie pamiętam go z tych filmów, jedynie z 2 odcinka 1 serii Strefy mroku. Uważam że był... nieziemsko przystojny. Ciacho. No i grał tam Śmierć. :>

• użytkownik usunięty

szamanisko Cwierć wieku po jego śmierci, mało kto tu zagląda.

• użytkownik usunięty

szamanisko W Szczękach grał taką gnidę, że już chciałem by nakarmiono burmistrzem rekina ;)

• użytkownik usunięty

szamanisko A zagrał jeszcze przeciwnika Newmana w ,,Bilardziście'' i barmana w ,,Anatomii Morderstwa''.

• szamanisko Za młodu był bardzo podobny do Williama Holdena... W "Anatomii morderstwa" jak pojawił się w barze to myślałem że to William :)