My Chemical Romance

7,0
28 ocen muzyki
powrót do forum osoby My Chemical Romance

Co sądzicie o zaczepkach Mansona? Jak dla mnie, to przesadza... ja nie widze cienia podobieństwa między nim a Gerardem i między muzyką MCR a jego... Manson jest żałosny

Loona_

Właśnie.
Przecież MCR w niczym nie przypominają Mansona! Eh, nie wiem o co mu chodzi...
Przecież ich(MCR) muzyka, ciuchy, sposób zachowania na scenie są całkowicie wyjątkowe.
Widzi ktoś z Was jakiekolwiek podobieństwo? No cóż, ja nie:/

Loona_

Zespół My Chemical Romance postanowił odpowiedzieć na słowa krytyki lidera grupy Marilyn Manson.
Manson niedawno skrytykował grupę My Chemical Romance i nazwał jej muzykę ?smutną i żałosną kopią? własnego zespołu.

- Taka krytyka nie robi na nas żadnego wrażenia. Nie traktujemy jej poważnie. Gdyby coś takiego powiedział pod naszym adresem ktoś pokroju Elvisa Costello, to zupełnie inna sprawa - deklarują.




No właśnie:)

Lailea

Hmm.... BUAHAHAHAHAHAHAHA! MANSON?! <za krótki, ehhhhhhhh>

Yuzuki

Manson wydaje nową płytę, więc chciał się jakoś 'zareklamować'. :P A że MCR są teraz sławni to poszło na nich.
Manson to dziwny człowiek, ale muzykę robił kiedyś dobrą :)

_bateman

Tia, kiedyś... (........................................................................)

_bateman

Skąd wiesz? Masz jakieś dowody? Jeśli nie, to wypadałoby dodać na początku "moim zdaniem".

Loona_

z tego co wiem to kiedys Mcr mowili ze w make-upie wzoruja sie na Mansonie, ale to było daaaaaaaaaaaaaaaaaawno temu, więc nie wiem czy to o to come on. możliwe że chodzi tylko o promocje,ale skoro chłopcy się tym nie przejmuja to nie ma problemu ;)

użytkownik usunięty
brechta

manson wygląda jak pajac i słyszałam ze jest szatanistą

Haha, a to co ma do rzeczy? Ani wygląd ani wiara nie ma nic do tematu kopiowania x przez y.
Plus *satanistą, jeśli już.

Loona_

To czy jest satanistą czy nie, nie ma tu nic do rzeczy...
Dla mnie mógłby nim być, to już jego sprawa... Wiara jak każda... ;/

użytkownik usunięty
Loona_

Kocham Marylin'a Manson'a!!! I prawdziwą muzyke, a nie to co "prezentują" ci z MCR...

Loona_

Manson jest żałosny MCR to świetny młody zespół a Manson jest już stary i jego muzyka staje się coraz mniej atrakcyjna.Takie jest moje zdanie.

użytkownik usunięty
luckix

Muzyka tego formatu nigdy nie przestanie być atrakcyjna... A MCR sprzedało dupe dla nastoletnich fanek i choćby się tego zapierali to taka jest prawda....

Mansonowi chyba odbiło. Jak on może w ogóle porównywać ten kicz MCR do siebie?

luckix

Co ty odpierdzielasz, wiek nie ma nic do rzeczy, muzyka się nie starzeje, ręce i cycki opadają na to co Wy tu wypisujecie.

Loona_

EJJ... nie bijcie się ;) Ja tam Mansona lubię bo muzykę ma fajną. Fani, którzy kochają MCR za wygląd głównie Way'ów i Iero WYPIERALAĆ DO DOMU! Muzyka typu metal, rock, punk to nie sezonowy pop- to nie przemija po lecie. Weźmy np. Queen- już dawno ich nie ma a maja co raz to nowszych fanów! Co do tematu czy MCR zżyna od Mansona: O który make up chodzi? Ten z "Heleny" ? haha... no tam w pewnym momencie Gerard przypomina Mansona.. xo Ale oni są i tak całkiem inni... zresztą miliony jest porypanych ludzi na świecie co se malują czarne kółka wokół oczu. Dalej: Ich muzyka jest kompletnie inna. Biorąc pod uwagę typ jak i teksty i "przesłanie". Chcę aby nie obrażano tu zespołów ponieważ o gustach nie powinno się dyskutować i nie powinniśmy bluzgać na siebie tylko dlatego, że "on słucha satanistycznego Mansona" a "ona kiczowatego MCR". Bez znaczenia czy plakaty ich są w Bravo czy innym szmatławcu i czy poszczają ich na takim syfie jak Viva. To jest bez znaczenia, jeżeli ich muzyka jest spoko. Proponuję posłuchać ich jako Rocka, Punk Rocka to zmienicie swoje podejście do nich, bo to nie jest pierolone EMO! Dziękuję za uwagę.

Mala_Lady_Punk

Wreszcie ktoś coś mądrego powiedział. Ja nie słucham Mansona, ale nie mam nic do niego, jego muzyki, ani jego fanów i nie chcę, aby ktoś oceniał to że słucham mcr. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones