MyAnna Buring

Margaretha MyAnna Buring Rantapää

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/169199/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":5795,"rate":8.09404659188956,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/169199/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":37,"rate":7.4324324324324325,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"dubbing"},"ranking":{"name":"Głosu","link":"/person/ajax/roles/169199/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":10,"rate":9.4,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,1
5 795 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby MyAnna Buring
  • Zdolna aktorka, oby się wybiła po tym serialu.

• calciumkid Widać po twarzy, że to taka mistrzyni czarodziejek :-)

• calciumkid Myślę, że się wybiła. Sądzę, że poza Henry Cavillem jest drugą najlepiej dobraną aktorką pod ten serial. W wątku Yennefer to ona grała pierwsze skrzypce, a nie Anya Chalotra.

• conradez Zgadzam się. Świetnie dobrana nie tylko pod względem warsztatu, ale też aparycji. Idealnie odwzorowała książkowy pierwowzór. Poza tym to nie jest jej jedyny kontakt z uniwersum Wiedźmina bo to właśnie ona podkładała głos Annie Henrietcie w Wiedźminie 3. Zrobiła świetną robotę tworząc ten fikuśmy quasi francusko/rosyjski akcent księżnej.

• calciumkid Myślę, że znana jest już od jakiegoś czasu. Polecam Ripper Street. Pełnia jej aktorskich możliwości. Po tym serialu jestem zapatrzony w nią jak w obrazek.

• calciumkid Przecież ona ma ogromny wieloletni dorobek aktorski w bardzo znanych produkcjach :D Nie musi się wybijać bo już dawno to zrobiła

• nata1909 Hmmm mam nadzieje że nie mówisz o takich perełkach jak Konwent czarownic z 2013 roku czy Wybuch z 2011 roku ;D