Nadine Labaki

7,3
550 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nadine Labaki

Wiem, może to śmiesznie zabrzmi, ale Nadine strasznie wydaje mi się być podobna do Moniki Bellucci. Uroda tych pań jest na pewno niepodważalna, ale talentu chyba więcej "dostała" Nadine (nie tylko aktorka ale również reżyserka i scenarzystka). Na pewno ciekawa postać (kobieta) w arabskim świecie.

srick.pl

Nigdy nie widziałam piękniejszych oczu... Hipnotyzujące.
W ogóle przepiękna jest, chodzące zjawisko.
Monica Bellucci to dla mnie ideał piękna i też uważam, że są całkiem podobne do siebie.
Zdjęcie tutaj, na filmwebie, zupełnie nie oddaje urody Nadine.

srick.pl

nawet ladniejsza. w ogole uroda arabskich kobiet, lub tych zamieszkujacych bliski wchod jest tajemnicza i dla mnie sa ladniejsze od latynosek

srick.pl

mnie też ją strasznie przypomina :)

srick.pl

Wiesz ze mi na Amy Winehouse wygląda.

srick.pl

Moze troche ,chociaz dokładnie nie wiem w którym miejscu jest podobna do Bellucci

Veronica86

Wybacz, ale trochę głupio to co napisałaś brzmi. Albo według ciebie jest albo nie. Nie dopytuję się, czy z twarzy, czy z oczu, czy z sylwetki, czy z... czego innego. Wszystko po trochę i zupełni nic. Bo w końcu Monica Bellucci jest tylko jedna, jak zresztą Nadine Lebaki. Obie przyciągają mój wzrok tak samo :))

srick.pl

jak dla mnie podobna z oczu do Penelope Cruz.

Sol1987

A dla mnie jest jedyna i niepowtarzalna, dajmy spokój porównaniom!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones